1. Електронна доставка документів користувачам бібліотеки здійснюється на платній основі:

вартість сканування графічного зображення формату А4 — 2,00 грн / 1 ст.;
вартість сканування та розпізнавання тексту формату А4 — 3,00 грн / 1 ст.;
вартість сканування графічного зображення формату А3 (ч/б) — 6,00 грн / 1 ст.;
вартість сканування та розпізнавання тексту формату А3 — 6,00 грн / 1 ст.

2. Документи скануються з роздільною здатністю 600 dpi. Документи формату А3 скануються з роздільною здатністю 150 dpi (чорно-білий). За бажанням замовника роздільна здатність (лише для формату А4) може встановлюватися в межах 75—600 dpi, що слід зазначити в замовленні. Розпізнавання тексту здійснюється без корегування електронної копії, у разі ж виникнення труднощів при розпізнаванні тексту або таблиць, замовнику пропонується графічне зображення.

3. Замовлення на потрібний документ надсилається до служби ЕДД на електронну адресу tounbmba@ukr.net у відповідній формі: бібліографічний опис із зазначенням для книг — автора, назви, вихідних даних, а для періодичних видань — назви, року, номера, автора та назви статті, сторінок, або заповнюється відповідна форма на сайті бібліотеки. Користувач може також безпосередньо звернутися із замовленням у сектор міжбібліотечного абонементу Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки.

4. Одержавши замовлення та перевіривши у фонді наявність необхідного документа, служба ЕДД направляє замовнику повідомлення про можливість виконання замовлення та його вартість. Замовник має підтвердити своє замовлення чи анулювати його.

5. Виконання замовлення починається після надходження коштів на рахунок бібліотеки та здійснюється протягом 1—5 робочих днів із моменту оплати.

6. Електронні копії документів пересилаються електронною поштою на вказану замовником адресу.

7. Одержані з бібліотеки електронні копії видань дозволяється використовувати лише з науковою, навчальною або освітянською метою. Забороняється тиражувати одержані копії, відтворювати їх у будь-якій іншій формі, крім одноразового друкування електронного файлу, передавати іншим особам чи організаціям. Замовник несе відповідальність за використання електронної копії відповідно до Закону України «Про авторське право і суміжні права».

8. Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека не несе відповідальність за:

використання замовником копії документа з комерційною метою;
передання користувачем копії третім особам (як фізичним, так і юридичним);
публікацію користувачем копії (як її окремих частин так і у повному обсязі).

9. Заявки та запитання щодо організації електронної доставки документів слід надсилати на адресу: tounbmba@ukr.net.

Start typing and press Enter to search