З 27 березня 2006 року на базі сектору міжбібліотечного абонементу ТОУНБ здійснюється інформаційно-бібліотечне обслуговування бібліотек через електронну доставку документів. Суть даної послуги полягає в наданні електронних копій документів (розділів або окремих сторінок із книг, статей з наукових збірників та періодичних видань) безпосередньо кінцевому користувачеві з метою навчання. Інформаційно-бібліотечне обслуговування бібліотек через електронну доставку документів є додатковою платною послугою та здійснюється на договірній основі.

Для того, щоб скористатись даною послугою, необхідно укласти договір про інформаційно-бібліотечне обслуговування через електронну доставку документів. Для замовлення електронної копії документа або його частини потрібно уточнити бібліографічні дані та оформити на кожний документ окреме замовлення, а для тематичного замовлення – чітко вказати тему та необхідний обсяг інформації. Замовлення надсилаються електронною поштою на адресу tounbmba@ukr.net.

Після одержання замовлення, абоненту електронною поштою буде надіслано повідомлення про вартість та термін його виконання.

Електронна доставка документів користувачам бібліотеки

 

Інформаційно-бібліотечне обслуговування бібліотек
62.0 KiB
251 Downloads
Подробиці

Start typing and press Enter to search