Регіональний навчальний центр Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки  організований за сприяння програми «Бібліоміст» у 2010 році. У вільний від тренінгових занять час центр надає відвідувачам вільний доступ до інтернету. Тут проводяться презентації, конференції, семінари, «круглі столи», вебінари та веб-конференції з використанням сучасних ІКТ.

На базі навчального центру Тернопільської ОУНБ проводяться заняття з комп’ютерної та інтернет-грамотності для користувачів бібліотеки, установ та організацій. Ви можете взяти участь чи замовити для себе і своїх працівників будь-який набір тренінгів із запропонованого нижче списку. Тривалість кожного заняття – 2 години. Групи комплектуються з розрахунку 8-10 осіб.

Навчання проводяться за сприяння Тернопільського обласного відділення всеукраїнської громадської організації Українська бібліотечна асоціація. Для участі  потрібно сплатити членський внесок та придбати читацький квиток. Учасники курсів отримують свідоцтво про проходження навчання.

Тематика занять:

  1. Основи комп’ютера: Базові навички роботи з комп’ютерною технікою. Пристрій комп’ютера. Набір тексту. Робота з файлами та папками. Текстовий редактор Microsoft Word.
  2. Текстовий редактор (програма Microsoft Word): Професійний текстовий редактор. Створення та редагування складних текстових документів. Робота зі шрифтами, таблицями та зображеннями. Форматування багатосторінкових документів. Підготовка документа до друку.
  3. Електронні таблиці (програма Microsoft Excel): Програма для роботи з електронними таблицями. Створення та налаштування таблиць. Формули. Оформлення таблиць. Графіки та діаграми. Застосування можливостей електронних таблиць для практичних завдань.
  4. Створення електронних презентацій (програма Microsoft PowerPoint): Програма для створення електронних презентацій. Швидке створення презентацій за допомогою шаблонів або з чистого аркуша. Колірні схеми. Ефекти анімації.
  5. Основи Інтернет: Що таке Інтернет: технічний, програмний та інформаційний аспекти. Програми для роботи в Інтернет (інтернет-браузери). Приклади інтернет-сайтів. Навігація в Інтернет.
  6. Пошук інформації: Базові навички пошуку інформації в Інтернет. Пошукові системи та каталоги. Особливості пошуку інформації в інтернеті.
  7. Електронна пошта: Платні і безкоштовні поштові сайти. Реєстрація електронної поштової скриньки на безкоштовному сайті. Прийом і відправлення електронних листів, документів по електронній пошті.
  8. Спілкування. Сервіси: е-пошта, skype, viber, messenger. Соціальні мережі. Правила безпеки онлайн.
  9. Сервіси е-врядування: практика та можливості використання.
  10. е-Сервіси та соціальні медіа в сучасній освіті: Microsoft Office в організації е-ресурсів і сервісів у роботі вчителя. Блоги. Соціальні мережі. Контент-менеджмент. Візуалізація та відео-контент.

Довідки, реєстрація:

телефон: +380 352 52-41-89

е-Пошта: admin@library.te.ua

веб-сайт: www.library.te.ua

Адреса і контакти: Переглянути контакти

Start typing and press Enter to search