В грудні 2001 р. у результаті перемоги у конкурсі проектів LEAP (Інтернет для читачів публічних бібліотек) бібіліотекою було отримано грант для створення Інтернет-центру. За його кошти було встановлено сервер та 5 робочих місць, забезпечено безперебійне живлення сервера і робочих станцій.

Бібліотекою розроблені правила користування Інтернет-центром, згідно яких тривалість роботи користувача в Мережі 60 хв в порядку загальної черги з попереднім записом на поточний день (сьогодні на сьогодні).

12 працівників бібліотеки пройшли навчання в мережевій академії Cisco. Читачі бібліотеки можуть отримати рекомендацію і допомогу під час пошуку певної інформації в мережі Інтернет, консультацію як працювати з комп’ютером.

Восени 2002 року бібліотека перемогла у конкурсі проектів LEAP Plus. На отримані кошти придбано супутниковий пакет Інтернет-доступу, ліцензійний пакет антивірусних програм, встановлено одне робоче місце для роботи з комп’ютерно-правовою системою “Ліга Закон”.

Восени 2003 бібліотека перемогла у конкурсі проектів LEAP Delta, направланого на підтримку продовження діяльності існуючих Інтернет-центрів. Перемога у конкурсі дала можливість бібліотеці продовжити термін безкоштовного доступу користувачів до мережі Інтернет до грудня 2004. Характерною ознакою проекту LEAP Delta є рівна фінансова участь Посольства США в Україні та ОУНБ при підтримці управління культури облдержадміністрації.
Правила користування Інтернет-центром
Історія Інтернет-центру

Start typing and press Enter to search