Хто тільки на ній багатостраждальній не піарився? Я про найвідоміший на Тернопіллі довгобуд — нашу обласну бібліотеку, від початку будівництва якої цьогоріч уже минає тридцять років! Отож виросло ціле покоління, поки вона заростає бур’янами у центрі міста. А наприкінці минулого року і голова облдержадміністрації, і міський голова Тернополя, і народні депутати знову почали говорити про неї.

Почав очільник області, запропонувавши добитися переведення довгобуду з державної у комунальну власність, і будувати вже не лише бібліотеку, а реконструювати приміщення і там же розмістити музичну школу і центр надання адмінпослуг. Щоправда, поєднати бібліотеку з музшколою — це як гру в шахи з футболом, але хоч якийсь варіант! Міський голова на це начеб погодився, зробивши акцент на адмінпослугах, А пізніше до розмови долучився ще й нардеп-колишній мер, який говорив уже винятково про центр надання адмінпослуг. Утім, далі розмов поки що не пішло.

Наразі вирішили добудувати архів, аби звільнити приміщення для церкви. Що ж, тим і попередня влада займалася, хоча це їй і не допомогло. Нічого не маю проти архіву, і те, що влада хоче дружити з церквою, — добре, але те, що не хоче з книгою, — зле. А скільки вкрадено за роки нашого довгобуду?! Либонь, вистачило б не на одну тисячу таких бібліотек? Подейкують, що й тепер кожному мажоритарнику у ВР, який голосував за бюджет, на округ виділяли скількись там мільйонів. От би їх та на нашу бібліотеку! Буде сумно, якщо все це знову закінчиться ганьбою.

Start typing and press Enter to search