Об’єднати всі адміністративні структури міської ради в одному приміщенні, а на вул. Листопадовій розмістити музей міста, пропонує тернопільський нардеп Роман Заставний. Політик знає не тільки, як завершити скандальні місцеві довгобуди, а й заробити на цьому чималеньку суму.

— Я не вірю в те, що у найближчі три роки ми знайдемо гроші на добудову обласної бібліотеки та архіву, — каже народний депутат України Роман Заставний. — У свій час були звернення до Прем’єр-міністра, але є розуміння, що грошей на даний момент немає. Кошти, які є у бюджеті, спрямовані на підтримку обороноздатності нашої держави.

Нардеп зазначає, що у Тернополі є проблема з адмініструванням.

— Органи управління знаходяться у шести будівлях. Це доволі проблематично. Ми зробили моніторинг відвідуваності нашої бібліотеки і побачили розбіжності між офіційною статистикою та показниками, які дають бібліотекарі. Зважаючи на сучасні технічні засоби та можливості, люди мало відвідують бібліотеки. Тернополяни працюють із соціальними мережами та іншими засобами, які дають можливість оперативніше отримати інформацію. Для чого тоді бібліотеці такі великі приміщення? — каже Роман Заставний. Відтак усі структури міської ради він пропонує розмістити у приміщенні довгобуду на вул. Шептицького. Залучити до завершення будівельних робіт інвестора. При цьому контролюючі функції залишаться за Кабінетом Міністрів, а інвестора визначатимуть на відкритому конкурсі. Планується, що бізнесмен зробить оцінку існуючих будівель, добудує бібліотеку у вигляді адміністративного приміщення міської ради та обласний архів.

Саму ж бібліотеку можна розмістити на перших двох поверхах архіву, а на Листопадовій відкрити музей міста, якого досі у тернополян немає. Інші приміщення можна продати протягом двох-трьох років на публічних аукціонах. За підрахунками нардепа, за нині діючим курсом міський бюджет може отримати від 150 до 200 млн. грн.

— Я припускаю, що стосовно даного проекту буде багато критики, тому виставив його на обговорення тернополян. Готовий врахувати їхні зауваження, а при позитивному результаті зайнятися реалізацією цього проекту — зауважив Роман Заставний.

 

Start typing and press Enter to search