ДООТРИМАТИ БІЛЬШЕ 100 МЛН ГРН МОЖЕ БЮДЖЕТ ТЕРНОПОЛЯ. ПРИ ЦЬОМУ МІСТО МОЖЕ ПОЗБУТИСЯ ЗАТОРІВ У ЦЕНТРАЛЬНІЙ ЙОГО ЧАСТИНІ. НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ РОМАН ЗАСТАВНИЙ ПРОПОНУЄ ПЕРЕНЕСТИ ВСІ ВІДДІЛЕННЯ МІСЬКОЇ РАДИ, ЩО НАРАЗІ РОЗТАШОВАНІ В 6 МІСЦЯХ У «СЕРЦІ» ТЕРНОПОЛЯ, В ОДНЕ, ПРОТЕ ТАКОЖ У ЦЕНТРІ.

Переселити орган місцевого самоврядування нардеп хоче в приміщення обласної бібліотеки-довгобуду, що на площі Героїв Євромайдану. Цю споруду почали зводити майже 30 років тому, але через нестачу грошей — припинили. Тому тепер вона руйнується, а територія навколо обростає торговими точками. Цьогоріч Роман Заставний передав документи на будову в Кабінет Міністрів для вивчення ситуації з будовою. Профільні міністерства не заперечують щодо такого вирішення питання. Не проти й міська рада Тернополя, яка готова взяти довгобуд на свій баланс.

За підрахунками Романа Заставного, приблизно 10 тис квадратних метрів, які нині займають управління мерії, повноцінно розмістяться в стінах запланованої бібліотеки. Самій читальні місця також вистачить. її, до прикладу, можна облаштувати в ще одному довгобуді — тернопільському архіві, що на масиві «Дружба». Не забув народний депутат поклопотати перед урядом і за добудову цього об’єкта. В результаті, вдасться вивільнити не лише приміщення управлінь міської ради, а й частину Архикатедрального собору, де нині змушений розташовуватися архів. Унаслідок цього вільні приміщення міська влада може продати на публічних аукціонах. За нинішньою вартістю, виручити за них можна в межах 150—200 млн грн. Тобто бюджет міста отримає більше 100 млн грн, не рахуючи витрат на завершення бібліотеки.

Роман Заставний готовий вислухати й інші конструктивні ідеї щодо використання приміщення довгобудів. Пропозиції можна надсилати на електронну адресу Zastavnyi.Roman@rada.gov.ua. Найбільш змістовні депутат передасть на розгляд Кабміну.

 

Start typing and press Enter to search