Голова ОДА Валентин Хоптян зустрівся з членами громадського дорадчого консультативного органу при очільникові облдержадміністрації.

У зустрічі також взяли участь керівники управлінь і департаментів. Валентин Хоптян розповів про соціально-економічний розвиток області, про те, що зроблено і про плани на майбутнє, ознайомив студентів із завданнями та функціями департаментів та управлінь.

— Сьогодні ми робимо ставку на молодь. — сказав Валентин Хоптян. — Ви рішучі, креативні і сприймаєте усе по-новому. У вищих навчальних закладах ви засвоюєте теорію, а тепер маєте нагоду втілювати задуми в життя, працюючи в молодіжній адміністрації. Віктор Янукович — перший Президент України, який взявся реалізовувати одразу 21 напрямок реформ у всіх галузях. 11 ініціатив Президента стосуються молоді.

Валентин Хоптян висловив переконання, що в кожному районі повинен бути заступник голови райдержадміністрації віком до 30 років. Говорячи про найближчі плани, він наголосив, що нові школи 1-3 ступеня, де навчатимуться більше 300 дітей, проектуватимуть і будуватимуть з басейнами. А впродовж двох років на базі бібліотеки-довгобуду буде створено молодіжний сучасний центр.

Голова молодіжної адміністрації ОДА Рустам Ергешов представив свою команду. Очільнику області розповіли про перші проекти, які молодь збирається реалізувати: «Я — волонтер», «Дністровський каньйон — туристичне диво України» та «Школа громадської активності». Четвертим проектом з ініціативи Валентина Хоптяна стане будівництво сучасного молодіжного центру.

Start typing and press Enter to search