Голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда ознайомився зі станом будівництва двох найпроблемніших об’єктів соціального призначення. Це будівля Тернопільської обласної

бібліотеки та обласного архіву.

«У Тернополі є багато проблем, які потребують негайного вирішення. Це і завершення будівництва

терапевтичного корпуcy 3-ї міської лікарні, обласного архіву, обласної бібліотеки та ряд інших питань.

Для цього необхідна підтримка на найвищому законодавчому рівні. Зокрема, при затвердженні державного бюджету фінансування цих об’єктів має бути передбачено окремим рядком. Адже зараз бюджет розподіляється несправедливо. На «обрані» області йде левова частина коштів, а решта отримують залишки. Тому моє завдання як народного депутата в новому складі парламенту — це лобіювання інтересів Тернополя і Тернопільщини, а саме — передбачити кошти, які необхідні для завершення цих довгобудів. При формуванні держбюджету на 2013 рік будемо акцентувати увагу на цих питаннях», — наголосив Олексій Кайда.

«Для завершення будівництва обласної бібліотеки потрібно більше 35 млн грн, обласного архіву — як

мінімум, 18 млн грн, — каже генеральний директор ТОВ «Тернопільбуд» Василь Лило. — Архів на

сьогодні має величезну будівельну готовність. Зараз на об’єкті проведено благоустрій, встановлено

огорожу, зроблено фасад будівлі. Чимало виконано і в частині внутрішньо-будівельних робіт. Значний обсяг робіт уже виконано, тому на завершення об’єкта за умови своєчасного фінансування потрібно близько двох місяців інтенсивної роботи будівельників».

Start typing and press Enter to search