Недавно у Тернополі відбувся флешмоб «Хочу мати, де читати». Організували захід молоді просвітяни, та долучились до нього чимало різноманітних молодіжних товариств і звичайних перехожих. Усі учасники дійства об’єднались задля однієї мети — завершення будівництва приміщення Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки.
Під гучні звуки барабанів люди, ставши у коло, почали читати книги на 8 сторінці. Вибір сторінки був не випадковим, оскільки саме 8 грудня просвітяни відсвяткували 143 річницю товариства «Просвіта». Відтак читачі немов створили імпровізовану бібліотеку, де можна було знайти книгу на будь-який смак. Тож кожен охочий, навіть випадковий перехожий, зміг долучитись до події.

Усі учасники за командою організаторів та під супровід музичних інструментів виконували різноманітні рухи, при цьому вони продовжували читати.

«Ми прагнемо достукатись до влади, можливо, трішки у жартівливій формі, але прохання у нас цілком серйозні, — каже Ігор, один із учасників флешмобу. — Дуже раді, що в Тернополі є стільки небайдужих людей, яких справді хвилює ця проблема».

Атмосфера заходу була незабутньою. Тернополяни, які стали свідками події, цілком підтримали вимоги учасників. Так, Ярослав Григорович розповів, що будівництво нового приміщення для бібліотеки триває близько 25 років, але і досі не завершене, тому такий флешмоб — дуже хороша ідея, а ще прекрасний спосіб залучити молодь до рішучих дій.

На завершення акції громада вигукнула гасло «Хочу мати, де читати!» та зробила фото на згадку.

Start typing and press Enter to search