Днями екс-губернатор Тернопільщини Михайло Цимбалюк спілкувався з читачами Західної інформаційної корпорації. Звісно, в основному питання, які задавали люди, стосувалися Львівщини, яку він зараз очолює. Але багато було питань і з нашої області, навіть провока-тивних, на які голова ЛОДА все ж відповів. Зокрема, Михайло Цимбалюк розповів, що автомобільну доргу Н-02 Львів-Тернопіль, протяжністю 72.8 км, таки відремонтують до Євро-2012. На це потрібно 365 млн грн. У зв’язку з цим на-адресу віце-прем’єр-міністра, міністра інфраструктури України Бориса Колеснікова надіслано пропозиції щодо включення до державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

Також Михайло Цимбалюк запевнив, що нове керівництво Тернопільської ОДА завершить всі розпочаті ним роботи. Зокрема, добудують архів і бібліотеку. Також голова ЛОДА спростував чутки, що він начебто літає на гвинтокрилі додому, до Тернополя.

На запитання журналістів щодо його сина, губернатор Львівщини сказав, що пишається своїм сином Віталієм (депутатом Тернопільської міськради), який останні п’ять років працює, чесно заробляє гроші, декларує свої доходи і чесно сплачує податки.

Start typing and press Enter to search