Новообраний міський голова Сергій Надал та в. о. керівника органу місцевого самоврядування Тернополя Леонід Бицюра провели виїзну робочу нараду за участю представників відділу земельних ресурсів міської ради та управління капітального будівництва облдержадміністрації. Зокрема, оглянули приміщення довгобуду обласної наукової бібліотеки, стан прилеглої території та обговорили проблемні питання. Зокрема, йшлося про узгодження земельної документації відповідно із новим Генеральним планом Тернополя, облаштування території навколо бібліотеки та благоустрій майдану Мистецтв загалом.

Сергій Надал звернув увагу на стратегічну важливість добудови наукової бібліотеки у Тернополі — місті, що є самобутнім освітнім центром.
Нагадаємо, спорудження обласної наукової універсальної бібліотеки розпочалося ще у 1986 році. Наразі її книжковий фонд становить 600 тисяч одиниць. Для їх відповідного зберігання та використання гостро необхідне нове приміщення, яке, згідно з проектом, розраховане на 950 тисяч книг.

Start typing and press Enter to search