Відбулася зустріч Президента України Віктора Януковича із головою Тернопільської облдержадміністрації Михайлом Цимбалюком.

Зустріч пройшла під час перебування голови Тернопільської облдержадміністрації у Києві, повідомляє прес-служба обласної державної адміністрації.

— Я розповів главі держави про перебіг збору в області пізніх осінніх сільськогосподарських культур. Віктор Федорович дав високу оцінку Тернопільщині та доручив подякувати аграріям за те, що вони зібрали добрий урожай, збільшили обсяги виробництва цукру» — розповів Михайло Цимбалюк.

Він також розповів Президентові України про інвестиційні проекти, які планується реалізувати на Тернопіллі. Йшлося й про питання повернення заборгованості з ПДВ.

— Віктор Федорович дав доручення погасити існуючу перед тернопільськими підприємствами заборгованість, — каже керівник області.

Михайло Цимбалюк зазначив, що Президент також доручив активізувати фінансування будівництва обласного архіву. Не оминули увагу й ще один тернопільський довгобуд.

— Президент добре пам’ятає 2004 рік, коли, будучи Прем’єр-міністром України, він виділив кошти на спорудження обласної бібліотеки в Тернополі. Відтак, доручив уряду виділити на ці потреби кошти на наступний рік і пообіцяв особисто приїхати на її відкриття, — говорить голова ОДА.

Підтримав Віктор Янукович й ідею відкриття в теперішньому приміщенні обласної бібліотеки музею Шевченка, привівши приклад Донецької області, де у 2003 році, в будівлі колишньої бібліотеки, було відкрито музей Кобзаря.

Start typing and press Enter to search