Добудувати і відкрити нову будівлю для обласної бібліотеки вже цього року планує нинішній губернатор Юрій Чижмарь.

Його попередник Іван Стойко також неодноразово обіцяв добитися закінчення довгобуду — це діло він називав справою честі для себе. Обіцяв вибити гроші на храм науки і нардеп-«бю-тівець» Василь Деревляний. Таким чином можновладці різних рівнів «зводять» будову вже 23-й рік.

— її можна завершити і відкрити вже цього року, до 70 річниці від створення Тернопільської області, — заявив на останній прес-конференції Юрій Чижмарь (34 роки). — Головне, щоб ті обіцянки з фінансування, які були дані минулого року, виконували.

Сам пан Чижмарь обіцяє, що «свої» дев’ять мільйонів на бібліотеку він дістане.

— Із Держбюджету, з обласного бюджету, спонсорів знайдемо так чи інакше, а потрібну суму закумулюємо, — каже Чижмарь. — Якщо і Тернопільська міськрада виділить обіцяні вісім мільйонів, то роботи вдасться завершити. Я думаю, це буде хороший подарунок і області, і громаді.

Чиновник каже, що 17 мільйонів гривень вистачить на довершення будови. Якщо ж в результаті потрібно буде знайти ще мільйон-два, то і це не буде проблемою.

До речі, на інший довгобуд області — обласний державний архів, цього року грошей не виділятимуть, каже пан Чижмарь. Мовляв, оскільки він законсервований, то може почекати, аргументує керманич нашої області. Спочатку, за його словами, будівельники довершать один довгобуд, а потім вже візьмуться за інший.

Start typing and press Enter to search