Неабияк скандалили депутати обласної ради 12 червня на пленарному засіданні під час обговорення питання про добудову обласної бібліотеки. В результаті його таки прийняли.

Загалом же сесія могла б і не відбутися, бо на початку роботи її ледь не зірвали через все ті ж конфлікти між бютівцями та нашоукраїнцями. І тільки коли керівництво ради пообіцяло, що після перерви надасть слово представнику ТВК, фракції УНП та «Наша Україна» погодилися на консенсус.

Понад сотню важливих для господарства області питань того сесійного дня все-таки вдалося вирішити. Хоча звернення, підписане більш як тридцятьма суб’єктами піднриємницької діяльності і зачитане головою облради Михайлом Миколенком, нашоукраїнці назвали популістським кроком. Попри часті конфліктні діалоги та неоднозначні з точки зору моралі взаємні звинувачення, депутати, врешті, прийняли ряд важливих рішень. Зокрема, народні обранці затвердили склад комітету та положення про обласні премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики і архітектури та прийняли «Програму комп’ютеризації бібліотек області».

Окремі нашоукраїнці звинувачували своїх колег з фракції УНП у зраді спільних інтересів через те, що останні пішли на тимчасову домовленість з бютівцями в одному питанні. Депутати від УНП виправдовували свій вчинок тим, що вони, начебто, виступали і виступають за законність.

Start typing and press Enter to search