Рішення сімнадцятої Тернопільської міської ради від 22 травня 2008 року № 5/1 7/14 Про участь Тернопільської міської ради у виконанні «Програми добудови та введення в експлуатацію нового приміщення Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки»
Розглянувши проект обласної «Програми добудови та введення в експлуатацію нового приміщення Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки», з метою завершення багаторічною будівництва та введення в експлуатацію публічної книгозбірні краю, досягнення повноти й оперативності і задоволення інфоормаційних потреб мешканців регіону, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань освіти, науки, культури, туризму, молодіжної політики, фізичної культури та спорту, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Визначити за необхідне прийняття Тернопільською обласною радою
«Програми добудови та введення в експлуатацію нового приміщення Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки» та участь Тернопільської міської ради в реалізації даної Програми.

2. Порядок і умови фінансування добудови в розмірі 9 млн. грн. визначити після затвердження «Програми добудови та введення в експлуатацію нового приміщення Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки» на сесії Тернопільської обласної ради.

3. Контроль за виконанням рішення міської ради покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, науки, культури, туризму, молодіжної політики, фізичної культури та спорту та постійну комісію міської ради з планування бюджетів та фінансів.

Міський голова Р. Й. Заставний

Start typing and press Enter to search