Рішення шістнадцятої сесії Тернопільської міської ради п’ятого скликання від 13 березня 2008 № 5/16/1

Про звернення до Тернопільської обласної ради щодо добудови обласної універсальної наукової бібліотеки

Міська рада вирішила:

1. Затвердити звернення міської ради до Тернопільської обласної ради щодо добудови обласної універсальної наукової бібліотеки (текст звернення додається).

2. Направити звернення голові Тернопільської обласної ради М. А. Миколенку.

Міський голова                                                   Р.Й. Заставний.

Тернопільській обласній раді

Вже багато років у місті Тернополі та області на всіх рівнях обговорюється питання добудови обласної універсальної наукової бібліотеки. Спільниками області неодноразово робилися спроби відновлення та завершення будівництва бібліотеки.

Тривалий час гостро стоїть проблема відсутності приміщення для проведення міжнародних та всеукраїнських симпозіумів, форумів, нарад, конференцій, засідань творчих спілок, громадських організацій та художніх виставок, існує також і проблема створення належних умов для проведення пленарних засідань сесій Тернопільської міської ради.

Розуміючи проблему відсутності приміщення бібліотеки, яка була б облаштована та відповідала б сучасним вимогам, Тернопільська міська рада виявляє ініціативу щодо участі у добудові незавершеного будівництва Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки. Міська рада вирішить питання фінансування в обсягах, які забезпечать влаштування у приміщенні бібліотеки конференц-залу і залу для пленарних засідань ради. Крім цього, ми пропонуємо розмістити у новозбудованому приміщенні бібліотеку для дітей, обласну медичну бібліотеку і художній музей.

При розгляді і затвердженні обласною радою даних пропозицій, а також при вирішенні питання про оформлення права власності за міською радою на умовах спільного користування, міська рада готова пропорційно профінансувати витрати для реалізації проектів, винесених на обговорення. Ми віримо, що обласна універсальна наукова бібліотека стане вагомою складовою частиною культурного надбання, центром доступу до інформації та спілкування громади, сприятиме економічному, науковому та культурному розвитку міста та області.

Прийнято на шістнадцятій сесії Тернопільської міської ради 13 березня 2008 року.

Секретар ради                                                        Т.Б. Білан.

Start typing and press Enter to search