У нашій області з робочою поїздкою побував Міністр регіонального розвитку та будівництва України Василь Куйбіда, який ознайомився зі станом робіт у населених пунктах, які постраждали від стихійного лиха.

Окрім цього він також ознайомився зі станом будівництва окремих об’єктів у Тернополі, а також спільно з головою облдержадміністрації Юрієм Чижмарем провів підсумкову нараду за результатами поїздки.
Зокрема, міністр побував у с. Устя-Зелене та в селищі Коропці Монастирського району, ознайомився з реконструкцією кардіологічного центру обласної комунальної лікарні та зі станом добудови обласної універсальної бібліотеки.

В облдержадміністрації міністр регіонального розвитку та будівництва провів підсумкову нараду щодо стану відновлю-вальних робіт у населених пунктах, які постраждали від стихійного лиха. У нараді взяли участь заступники голови облдержадміністрації, міський голова Тернополя, керівники культурних підрозділів облдержадміністрації, державного казначейства, будівельних організацій.

Під час наради голова облдержадміністрації Юрій Чижмарь та його перший заступник Андрій Фліссак ознайомили із ходом відновлювальних робіт у постраждалих від стихії районах, торкнулися проблем, які турбують обласну владу у цьому плані та потребують підтримки уряду.

Серед іншого йшлося про надходження та освоєння коштів для потерпілих від стихії районів. Василь Куйбіда зазначив, що невикористані через об’єктивні причини кошти залишаться в області і за їх рахунок можна буде вирішити проблему капітального ремонту лікарні в с.Устя-Зеленому.

На нараді також було порушено питання добудови обласної універсальної наукової бібліотеки, обласного архіву, створення обласного перинатального центру в Тернополі, створення проекту реконструкції обласного драмтеатру.

Підбиваючи підсумки робочої поїздки в область, міністр регіонального розвитку та будівництва відзначив, що обласна влада правильно визначила стратегію ліквідації наслідків та відновлювальних робіт у населених пунктах, які постраждали від стихійного лиха 23-27 липня, і діє в належному напрямі.

Start typing and press Enter to search