Понад 5 млн грн на добудову обласної бібліотеки, які пообіцяв нардеп Василь Деревляний, Тернопілля досі не отримало. «Бютівці» пообіцяли, що Кабмін має виділити гроші ще приблизно у липні.

— Ми взяли на себе відповідальність, тому це зробимо, — заявив Василь Деревляний 24 червня під час прес-конференції.

Ці слова підтвердила тоді прес-секретар обласної організації ВО «Батьківщина» Олена Криницька. Гроші область отримає приблизно протягом місяця, запевнила вона у той же день. Втім, обіцянки партійці не виконали.

— Поки що коштів немає, — розповідає начальник управління капітального будівництва обладміністрації Петро Білоус. — Можливо, депутат ще їх знайде.

На будівельні роботи цього року взагалі грошей не давали, відповідно, їх ніхто і не проводив, констатує пан Білоус. Зараз будівельники, які працювали над бібліотекою, перейшли на інші майданчики, а сюди приходять тільки відпочити в обід і почитати газети. Всього на добудову бібліотеки потрібно до 21 млн грн, каже начальник відділу соціально-економічного розвитку і бюджетного планування виконкому облради Володимир Чубатий.

У той же час партійці не можуть пояснити, чому вони не виконали своєї обіцянки.

— Ви несправедливі і пишете про нас неправду, — пояснив своє небажання щось коментувати Василь Деревляний.

Яку саме несправедливість і яку неправду має на увазі нардеп, він ніколи не пояснює. Відтак у «20 хвилин» складається враження, що у такий спосіб Василь Деревляний просто уникає спілкування, коли відповідей на поставлені запитання у нього немає.

Наразі бібліотека-довгобуд не руйнується, бо стоїть під покрівлею, кажуть фахівці.

— Але, якщо говорити справедливо, це приміщення вже давно морально застаріло: у вісімдесятих роках минулого століття були одні вимоги, а зараз — зовсім інші, — зауважив начальник КП «Тернопільбудінвестзамовник» Юліан Осадчук.

Start typing and press Enter to search