Іван Михайлович Стойко — донедавна голова Тернопільської ОДА, зараз представляє Тернопілля у Верховній Раді. Нещодавно Іван Михайлович у тернопільському прес-клубі зустрівся з місцевими журналістами. З уст пана Стойка прозвучала інформація, що цьогоріч Тернопілля отримає 49 мільйонів гривень субвенцій. З цієї суми 7 мільйонів буде спрямовано на добудову приміщення обласної бібліотеки, 3 млн. грн — державного архіву, 2 млн. грн на впорядкування кардіологічного центру, на інші нагальні цілі.

Наразі серед першочергових проблем депутат серед плюсів вбачає вступ України до СОТу. Розчаруванням позачергової каденції є, на його думку, вихід із НУНС шести депутатів під проводом Віктора Балоги. Чи завершиться на цьому дроблення блоку, — невідомо. Можливо, випад «групи Балоги» — це одиничне непорозуміння, а можливо, й перша ластівка розколу не тільки «Нашої України», а й Партії регіонів з наступним створенням конгломерату на базі «Великої України».

Чи будуть дочасні вибори? Іван Стойко зазначив, що згідно з Конституцією Верховна Рада, обрана шляхом позачергових виборів, повинна працювати не менше року. До того ж, і Партії регіонів невигідно йти зараз на вибори. Тому, вважає нардел, парламент найближчим часом буде розблоковано.

Пролунала згадка про те, що вже 1 березня Северодонецьк знову стане столицею сепаратизму, відбудеться черговий з’їзд під проводом Партії регіонів. Від себе додамо, що згаданий захід не вселяє особливого оптимізму для національно налаштованих українців. Але є надія, що після його завершення всі учасники відправляться на… полювання…

Start typing and press Enter to search