На п’ятьох поверхах комплексу розмістяться 20 відділів та 8 секторів наукової бібліотеки, Інтернет-центр, 8 спеціалізованих читальних залів, мультимедійний зал на 120 місць, виставковий зал для художніх робіт, книгосховища, книжковий магазин, кафе, архів та музей. На третьому поверсі облаштують конференц-зал, де проходитимуть сесії міськради, а в позасесійний час — міжнародні симпозіуми, конференції та форуми.

Працюватимуть палітурна та реставраційна майстерні, надаватимуть послуги психологічна служба «Довіра», громадська юридична консультація «Закон».

Розпорядження «Про проект обласної програми добудови та введення в експлуатацію нового приміщення Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки» підписав днями голова облдержадміністрації Юрій Чижмарь.

Розпорядженням схвалено проект обласної програми добудови та введення в експлуатацію нового приміщення обласної універсальної наукової бібліотеки на 2008-2009 pp.

«У Тернополі через відсутність облаштованого за сучасними вимогами приміщення гостро стоїть проблема проведення міжнародних та всеукраїнських симпозіумів, конференцій, форумів, корпоративних нарад, засідань творчих спілок та громадських організацій, художніх виставок. Існує також проблема створення необхідних умов для проведення пленарних засідань сесій Тернопільської міськради», — зазначено в проекті програми.

На третьому поверсі бібліотеки, у центрі будівлі, вважають розробники програми, необхідно спроектувати та розмістити поліфункціо-нальний конференц-зал, де будуть проводити сесійні засідання міської ради, а в міжсесійний період — інші заходи. Для цього міськрада має виділити 9 млн грн (станом на березень 2008 р). А облрада має надати 12 млн грн шляхом гарантування відчуження (передачі інвестору) з обласної комунальної власності існуючої будівлі бібліотеки, розміщеної на бульв. Шевченка, 15, через шість місяців після завершення будівництва бібліотеки на майдані Мистецтв, відповідно до окремого договору, а також залученням коштів з інших джерел.

Start typing and press Enter to search