Нарада, яку проводила облрада, стосувалася фінансування будівництва та розташування в майбутній бібліотеці сесійної зали міськради. Представникам облдержадміністрації не сподобалося те, що міськрада дає гроші виключно на будівництво зали, в якій буде проводити сесії та конференції.

— Читачі майбутньої бібліотеки — переважно тернополяни. тому міськрада могла б виділити гроші і на потреби закладу в цілому, — каже начальник управління культури ОДА Григорій Шергей. — Як депутат міськради, запевняю, що це питання піднімуть на сесії.

Разом із тим директор універсальної наукової бібліотеки Василь Вітенко переконаний, що новобуд має бути суто бібліотекою.

— Не повинен читачам заважати можливий шум із зали міської ради. Та й книгам потрібні нормальні сховища, які будуть далеко не нормальними, якщо більші приміщення ми віддамо для потреб міськради, — каже пан Вітенко.

Втім, представники мерії переконані, що приміщення новобуду дозволяє розмістити на першому поверсі сесійну залу.

— Ми готові підлаштовуватися під архітектуру будівлі, крім того, зал на 120 місць не є дуже великим, — говорить пан заступник міського голови з питань містобудування та архітектури Володимир Дідич. — Заважати читачам зала не буде, бо її шумоізолюють, навіть входити в приміщення депутати швидше всього будуть боковими дверима.

Представники сторін, які задіяні в будівництві та майбутньому введенні в експлуатацію обласної бібліотеки, запевнили одна одну, що всі зауваження будуть максимально враховані.

На спільній нараді сторони підтвердили наміри виділити 12 млн. грн. облрадою та 9 млн. міськрадою. Ці наміри ще мають затвердити депутати на сесіях обох рад. Програма спільного будівництва бібліотеки розрахована на 2008–2009 роки. Коли ж почнеться повноцінне будівництво, посадовці не кажуть.

Start typing and press Enter to search