In Про нас пишуть, Про нас пишуть 2018

Ольга Й. Так нефайно в центрі Файного [Текст] // Вільне життя плюс. — 2018. — 6 лип. — C. 3. — (Читач обурюється).

 

Чи справді Файне місто файне для своїх мешканців і гостей? Один за одним позникали з центру Тернополя старі зручні магазини, кафе, дешева перукарня. Натомість на кожному кроці, повідкривалися аптеки, банки і харчевні. Там пиво ллється рікою, молоді чоловіки набувають «пивних» животиків, а медики не застерігають їх від цього.

А ось бібліотеки в Тернополі ніяк не можуть добудувати. Скажете: люди нині не читають. А ви відкрийте бібліотеку з читальними залами, де можна було б погортати українські газети, бо не всі мають змогу їх передплачувати. Організовуйте зустрічі з літераторами, заохочуйте людей до змістовного здорового дозвілля.

Халабуди, навіть двоповерхові, заполонили центр Файного міста. Відібрали в нас частину вулиці Тараса Шевченка. Набудували там халабуд і «роблять» гроші, не зважаючи ні на кого. Це ж треба було до такого додуматися? Хто дозволив побудувати величезну халабуду  в сквері навпроти пам’ятника Пушкіну? Що за вивіски в Тернополі — «два гуся», «кладовка»? Адже українською — гусаки, комора.

Куди дивляться архітектори міста, його влада і депутати? Чому не перешкоджають місцевим олігархам спаскуджувати Тернопіль? У свята на Театральному майдані облаштовують ринок, ставлять столи, смажать шашлики, продають алкоголь. Димом, смородом і сміттям повниться центральна площа міста! А чи є в центрі безкоштовна громадська вбиральня?

Багато запитань, та хто відповість на них?

Recent Posts

Start typing and press Enter to search