In Бібліотечні новини, Новини 2018, Усі новини, Фото, Фото 2018

15 лютого 2018 року у відділі читального залу відбувся вечір пам’яті «Герої навіки, яких забувати не можна», присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Історія України мала багато трагічних періодів. Коли свобода і навіть сам факт існування українського народу опинявся під загрозою. Але завжди в такі періоди найкращі сини і дочки України ставали на захист своєї землі, своєї держави, своїх співвітчизників.

Їх назвали Небесною Сотнею — українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Полягли за честь, за волю, за право бути Українцями та за свою Батьківщину. Героїчна Сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності.

День Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Серед Героїв Небесної сотні — 5 наших земляків: Назар Войтович, Олександр Капінос, Тарас Слободян, Устим Голоднюк, Ігор Костенко.

Студенти Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу слухали розповіді Юрія Войтовича, Сергія Капіноса та Марії Слободян про своїх дітей та рідних.

Під час заходу всі присутні змогли ознайомитись із книжковою виставкою «Реквієм Небесній Сотні», на який зібрані книжки, присвячені Майдану, Революції гідності, Небесній Сотні.

Recent Posts

Start typing and press Enter to search