In Про нас пишуть, Про нас пишуть 2016

Зуляк, Т. «Обірвана струна» у книгозбірні [Текст] / Т. Зуляк // Вільне життя плюс. — 2016. — 7 жовт. — С. 5. — (Презентація).

У рамках традиційної Декади відкритих дверей, приуроченої до Всеукраїнського дня бібліотек, у Тернопільській ОУНБ відбулася зустріч із тернопільською письменницею Ніною Фіалко, яка презентувала новий роман «Обірвана струна».

У рамках традиційної декади відкритих дверей, приуроченої до Всеукраїнського дня бібліотек в обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася зустріч із тернопільською письменницею Ніною Фіалко, яка презентувала свій роман «Обірвана струна». Краянку присутнім представили головний бібліотекар відділу читального залу Оксана Содомора і редактор журналу «Літературний Тернопіль» Богдан Мельничук.

Писати романи Ніна Фіалко почала вже у зрілому віці, вийшовши на заслужений відпочинок. Своїм прикладом авторка довела, що творчістю люди можуть займатись у будь-якому віці, просто потрібно вірити в себе і не боятися займатися чимось новим. У творчому доробку письменниці такі популярні романи: «Зламані жоржини», «Небезпечна межа», «Родинні гріхи», «Повертайтесь, журавлі додому», «Дві обручки», «Кохання з першого погляду», «Ріка життя», «Примарне щастя», «Гніздо для зозулі», «Хочу в Тарасюківку», «Коли брати стають ворогами».

Кожен твір літераторки торкається недуг нашого суспільства, змушує людину задуматися над своїм майбутнім та є віддзеркаленням найактуальніших проблем як пересічної людини, так і всієї нації. Майже всі головні герої в її романах мають прототипів, але з авторським баченням їхніх учинків.

У новому романі «Обірвана струна» Ніна Фіалко висвітлює початок гібридної війни на сході України, в якій гинуть найкращі її сини. Головний герой твору Михайло Гончарук — учасник Майдану, Революції Гідності, згодом — боєць добровольчого батальйону, який дивом вийшов з Іловайського котла…

Recent Posts

Start typing and press Enter to search