821(410)
Д 40  

Джефферіс Д. Дружина чайного плантатора : роман / Д. Джефферіс ; пер. з англ. О. Тільна. — Харків : Фабула, 2017. — 528 с.

Початок двадцятого століття. Дев’ятнадцятирічна Ґвендолін Хупер стає дружиною багатого й вродливого вдівця — володаря чайних плантацій — та вирушає на Цейлон. Вона хоче стати ідеальною дружиною та матір’ю, але тут її чекають таємниці:  замкнені двері, пожовкла весільна сукня в курній скрині, заросла могила – занадто мала для дорослої людини … З народженням дитини з’являється таємниця і у Ґвен.

821(73)
Ф 72   

Флінн Г. Загублена : роман / Г. Флінн ; пер. з англ. Н. Гайдай. — Київ : КМ Букс, 2017. — 480 с.

Нік та Емі Данни саме збираються святкувати п’яту річницю шлюбу, коли Емі зникає. Поліція підозрює Ніка в убивстві дружини. Друзі Емі раптом починають розповідати, що вона боялася чоловіка, що мала від нього секрети. Він присягається, що це неправда. Однак поліція перевіряє його комп’ютер і виявляє дуже дивну історію пошуків. Нік запевняє, що він тут зовсім ні до чого, та чи можна йому вірити? А тут ще ці наполегливі дзвінки на його мобільний телефон…

821(410)
М 74   

Мойєс Дж. Та сама я : роман / Дж. Мойєс ; пер. з англ. В. Бондар. — Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018. — 448 с.

Лу Кларк намагається покінчити зі своїм минулим і переїздить до Нью-Йорка. В Англії вона залишає Сема, який колись допоміг їй оговтатися від болю втрати. А тепер Лу фактично тікає від чоловіка, прирікаючи їхні стосунки на випробування відстанню. У великому місті дівчина починає життя спочатку і влаштовується на роботу до заможного сімейства Ґопніків. Вона відразу опиняється у вирі їхніх таємниць та пристрастей, розчиняючись у чужій родині. Лу не вистачає часу навіть на коротку розмову із Семом, який щодня віддаляється…

821(479.24)
С 21   

Сафарлі Е. Дім, де жевріє світло / Е. Сафарлі ; пер. А. Долгой. — Київ : BookChef, 2019. — 288 с.

«…я бачу в цих словах істину — вони про справжню любов, про любов на все життя, про те, що така любов насправді є. І щоб її відшукати, не треба нікуди їхати, достатньо повернути ключ у замку: обіймати міцно-міцно, радіти тому, що стрічаєш у новому дні, й уміти віднаходити спокій. Немов сидиш на березі липневого моря із заплющеними очима, але з відкритим серцем. Коли ти зустрінеш і пізнаєш себе, то зустрінеш і пізнаєш того, з ким захочеться заспівати улюблених пісень і заварити не одне горнятко кави».

84.4/8
С 19   

Сапковський А. Відьмак. Останнє бажання : роман / А. Сапковський ; пер. з пол. С. Легези ; комент. С. Легези, О.Стужук ; худож. оформ. К. Кравець. — 2-ге вид. — Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. — 288 с.

Відьмак» — фентезійний літературний цикл про відьмака Ґеральта польського письменника Анджея Сапковського та похідна франшиза. Перше оповідання циклу побачило світ у 1986 році в польському часописі «Фантастика», а останній роман був опублікований 2013-го.

821(73)
Р 39   

Ренд А. Атлант розправив плечі. Ч.1 : Несуперечність / Ренд. — Київ : Наш формат, 2017. — 392 с.

Авторка писала книжку впродовж 12 років, вона стала її найгучнішим бестселером, одним із найвпливовіших художніх творів світової літератури. Згідно з даними  опитування Бібліотеки Конгресу США, це друга після Біблії книга, яка змінила життя американських читачів. «Атлант» Ренд стоїть поза часом, як події, які розгортаються на сторінках цієї книжки, реалізм переплітається з містикою, утопія з антиутопією, гротеск із романтизмом, філософія з політекономікою. На ній виросли три покління американців, мільйони «атлантів» розлетілися по всьому світу.

821(73)
Ш 48   

Шепетіс Р. Поміж сірих сутінків : роман / Р. Шепетіс ; пер. з англ. Г. Яновської. — Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. — 224 с.

Історію депортованих литовців – свою історію – розповість п’ятнадцятирічна художниця Ліна. Так, як уміє найкраще, – олівцями й сірою аквареллю з попелу. Про перше кохання, про зниклого в сибірських тюрмах батька, про матір, яка стоїть на колінах перед застреленою дівчиною, про безнадію і віру в силу людської гідності, з якою маленький народ здолав великі випробування.

821(73)
К 41  

Кінг С. Зелена миля : роман / С. Кінг ; пер. з англ. О. Любенко ; обкл. IvanovITCH. — 2-ге вид. — Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2019. — 432 с.

Пол Еджкомб — колишній наглядач федеральної в’язниці штату Луїзіана «Холодна гора», а нині — мешканець будинку для літніх людей. Більш ніж півстоліття тому він скоїв те, чого досі не може собі вибачити. І тягар минулого знову й знову повертає його до 1932 року. Тоді до блоку Е, в якому утримували засуджених до смертної кари злочинців, прибули «новенькі». Серед тих, на кого чекала сумнозвісна Зелена миля — останній шлях, що проходить засуджений до місця страти, — був Джон Коффі. Його визнали винним у зґвалтуванні та вбивстві двох сестер-близнючок Кори й Кеті Деттерик. Поволі Пол усвідомлює, що цей незграбний велетень, який скидався на сумирну дитину, не може бути монстром-убивцею.

821(540)
Р 65  

Рой А. Бог Дрібниць : роман / А. Рой ; пер. з англ. А. Маслюха. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2018. — 432 с.

«Бог Дрібниць» — це перший роман Арундаті Рой, індійської письменниці та громадської активістки, який одразу здобув світове визнання і отримав Букерівську премію. Події розгортаються в південноіндійському штаті Керала, у мальовничому, але й грузькому світі невеликого містечка на берегах могутньої ріки. У світі каст, традицій, комуністичного руху, занедбаної краси та понівечених людських доль.

 

 

До виставки

Підготувала Наталія Біленька, провідний бібліотекар відділу міського абонементу ТОУНБ
© Тернопільська обласна універсальна бібліотека, 2020

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку