Розмовні клуби

Якщо ви хочете вдосконалити розмовну англійську мову, дізнатись більше про культуру, освіту, літературу, традиції та свята в США або приємно та корисно провести час з цікавими людьми у дружній атмосфері, запрошуємо Вас до наших розмовних клубів:

  • Щовівторка о 18:00 Клуб розмовної англійської через Скайп з колишнім волонтером Корпусу Миру Алонзо Хадкінсом
  • Щосереди о 18:00 Клуб розмовної німецької мови, модератором якого є Йорк Харнак – корінний німець
  • Щосуботи о 18:00 Клуб розмовної англійської з носіями мов. Волонтери-іноземці допоможуть вдосконалити навички розмовної англійської мови.

Англійська мова для початківців

У п’ятницю о 17:30 можна відвідати Клуб англійської мови для початківців, який проводить Зоряна Юзвін – випускниця багатьох міжнародних програм.

Бізнес англійська

Щонеділі о 12:00  – Клуб ділової англійської мови з волонтером Олегом Гуждою. Учасники клубу зможуть навчитися вільно використовувати лексику ділового мовлення, тематичні кліше та оволодіють основами ділового листування англійською мовою

Англійська мова для майбутніх журналістів

Засідання за участю волонтера Корпусу Миру Філіпа Квама відбуватимуться з метою читання та обговорення важливих журналістських тематик, напрямків і стилів, як  історично так і в даний час. Якщо Ви хочете розширити свої знання в сфері журналістики, тоді чекаємо на Вас щонеділі о 15:00.

Вечір кантрі музики

Раз на місяць відбувається зустріч з волонтером, музикантом Йоргом Харнаком – фронтменом гурту «Rednex». Запрошуємо послухати американське кантрі та по практикувати розмовну англійську мову.

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку