Хто тільки на ній багатостраждальній не піарився? Я про найвідоміший на Тернопіллі довгобуд — нашу обласну бібліотеку, від початку будівництва якої цьогоріч уже минає тридцять років! Отож виросло ціле покоління, поки вона заростає бур’янами у центрі міста. А наприкінці минулого року і голова облдержадміністрації, і міський голова Тернополя, і народні депутати знову почали говорити про неї.

Почав очільник області, запропонувавши добитися переведення довгобуду з державної у комунальну власність, і будувати вже не лише бібліотеку, а реконструювати приміщення і там же розмістити музичну школу і центр надання адмінпослуг. Щоправда, поєднати бібліотеку з музшколою — це як гру в шахи з футболом, але хоч якийсь варіант! Міський голова на це начеб погодився, зробивши акцент на адмінпослугах, А пізніше до розмови долучився ще й нардеп-колишній мер, який говорив уже винятково про центр надання адмінпослуг. Утім, далі розмов поки що не пішло.

Наразі вирішили добудувати архів, аби звільнити приміщення для церкви. Що ж, тим і попередня влада займалася, хоча це їй і не допомогло. Нічого не маю проти архіву, і те, що влада хоче дружити з церквою, — добре, але те, що не хоче з книгою, — зле. А скільки вкрадено за роки нашого довгобуду?! Либонь, вистачило б не на одну тисячу таких бібліотек? Подейкують, що й тепер кожному мажоритарнику у ВР, який голосував за бюджет, на округ виділяли скількись там мільйонів. От би їх та на нашу бібліотеку! Буде сумно, якщо все це знову закінчиться ганьбою.

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку