1–2 липня У с. Конюхи, Козівського району — відзначення 100-річчя історичної звитяги Українських Січових Стрільців та відкриття меморіалу слави борцям за волю України.
1–2 липня У с.Калинівка, Зборівського району — відзначення 100-річчя битви під Зборовом.
2 липня У Тернопільському академічному обласному театрі актора і ляльки —  «Кривенька качечка», ярмаркова казка (В. Лісовий).
У с.Залісці, Зборівського району — мистецький фестиваль «На хвилях Серету».
6 липня У Тернопільській обласній бібліотеці для дітей — огляд книжково-ілюстративної виставки «Лицар нескореного покоління» (до 110-ї річниці від дня народження О. Ольжича).
У с. Чагарі, Гусятинського району — всеукраїнський фестиваль сільської молоді «Купальська феєрія».
9 липня У Тернопільському академічному обласному театрі актора і ляльки —  «Гусеня», весела казка–гра (Н. Гернет).
У Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці — майстер-клас «Пишемо казку…» (до дня родини за участю літературної студії «Майстерня казки»).
У м. Теребовля — регіональний фестиваль мистецтв «Забави у княжому місті”, присвячений 920-річчю від дня заснування м. Теребовля та проведення свята замку.
16 липня У Тернопільському академічному обласному театрі актора і ляльки —  «Ріпка, або казка на городі», весела казка–гра (В. Лісовий за І. Франком).
19 липня У Тернопільській обласній бібліотеці для дітей — огляд книжково-ілюстративної виставки «Поетка вогняних меж» (до 110-ї річниці від дня народження О. Теліги).
23 липня У Тернопільському академічному обласному театрі актора і ляльки — «Небилиці про Курочку Рябу», казка­–комедія (А. Макеєв).
27 липня У Тернопільській обласній бібліотеці для дітей — книжково-ілюстративна виставка «Художник мариніст І. К. Айвазавський» (до 200-річчя від дня народження І. К. Айвазавського).

 

Упродовж місяця діятимуть:

 

у Тернопільському обласному художньому музеї:

  • Виставка живопису Олени Поліщук (м. Кременець);

 

у Тернопільському обласному краєзначому музеї:

  • Виставка фондових матеріалів «Багатство куферків і скринь» (до 130- річчя Української крайової етнографічної виставки у Тернополі);
  • Виставка фондових матеріалів «Життя, віддане у жертву ідеї української державності» (до 330-річчя обрання Івана Мазепи гетьманом України);
  • Виставка фондових матеріалів «Невтомний дослідник трипільської культури краю» (до 110-ої річниці від народження Олега Кандиби (Ольжича);
  • Виставка фондових матеріалів «Життя в яскравих барвах» (пропам’ятна виставка майстра народної творчості Петра Ткачука).

 

 

 

ПРИМІТКА: у строках проведення заходів можливі зміни.

 

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку