1 квітня У Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка — «Наречена світанкової зорі», легенда про кохання (А. Касона).
2 квітня У Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка — прем’єра «Слава героям», героїчна трагікомедія (П. Ар’є).
У Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка — «Іван-Царевич, Сірий Вовк та інші…», казка (В. Маслов).
У Тернопільському академічному обласному театрі актора і ляльки —  «Алі–баба і розбійники», казка–мюзикл (В. Смєхов).
3 квітня У Тернопільській обласній філармонії — музичне дійство «Соломія Крушельницька».
У Тернопільській обласній бібліотеці для дітей — розважально-пізнавальне свято «Книжковий дім відкритий всім».
У Тернопільській обласній бібліотеці для дітей — книжкова виставка
«У світі казки чарівної».
4 квітня У Тернопільській обласній бібліотеці для дітей — майстер-клас від письменника «Як розвинути талант письменника».
5 квітня У Тернопільській обласній бібліотеці для дітей — презентація книжково-ілюстративної виставки-поради «Книжкові новинки шукають читача».
У Тернопільській обласній бібліотеці для дітей — рандеву з письменником «Наталчина абетка» від Наталі Волотовської» (в рамках клубу «Літературні посиденьки»).
У Тернопільській обласній бібліотеці для дітей — майстер клас із декорування пасхальних яєць «Котилася писаночка» (в рамках творчої майстерні «Талановиті пальчики»).
6 квітня У Тернопільській обласній філармонії — концерт хору «Благовіст»
(м. Київ).
У Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці — презентація серії літератури «Господарюємо з розумом».
У Тернопільській обласній бібліотеці для дітей — літературна гуморина з Віктором Насипаним «Торбина сміху – людям на втіху» (в рамках клубу «Літературні посиденьки»).
У Тернопільській обласній бібліотеці для дітей — майстер-клас «В книжку на згадку – зробимо закладку».
У Тернопільському обласному художньому музеї — відкриття мистецької виставки писанок та великодніх рушників з проведенням майстер-класів.
7 квітня У Тернопільській обласній бібліотеці для дітей — виставка-кросворд «Цікава книга поряд» до 75-річчя написання книги «Маленький принц» А. де Сент-Екзюпері.
8 квітня У Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка — «Язичники», сімейні сцени
(Г. Яблонська).
9 квітня У Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка — «Каченя Пушок та задерикуватий Півень», казка (Б. Мельничук).
У Тернопільському академічному обласному театрі актора і ляльки —  «Ріпка, або Казка на городі», казка (В. Лісовий за І. Франком).
У Тернопільській обласній бібліотеці для дітей — огляд літературних новинок «Книга в одному примірнику».
У Тернопільській обласній бібліотеці для дітей — огляд книжково-ілюстративної виставки «Захоплювалися бабусі, цікаво буде і вам»
(із циклу «Несправедливо забуті книги»).
Фестиваль духовної пісні «Я там, де є Благословення».
11 квітня У Тернопільській обласній бібліотеці для дітей — година здоров’я «Світ чудовий, коли ти здоровий» (до Всесвітнього дня здоров’я).
У Тернопільській обласній бібліотеці для дітей — огляд книжково – ілюстративної виставки «Христос Воскрес! Великий день надії і чудес»
(до свята Воскресіння Господнього).
12 квітня У Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка — «За крок до тебе», ілюзії життя (М. Коляда).
У Тернопільській обласній бібліотеці для дітей — майстер-клас по розпису писанок «Теплий віск застиг у візерунках».
У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді — захід-колаж «Сергій Корольов українець, який відкрив людству шлях у космос» (до 110-річчя з дня народження конструктора та Дня космонавтики).
13 квітня У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді — інформаційна година «Весна, обпалена війною» (до річниці визволення Тернополя від фашистських загарбників).
17 квітня У Тернопільській обласній бібліотеці для дітей — огляд книжково- ілюстративної виставки «Поезія – з глибини серця і душі» (до 70-річчя від дня народження поетеси Г. Костів-Гуски).
У Тернопільській обласній бібліотеці для дітей — книжкова виставка «Ні тишини, ні забуття» (до 120-річчя від дня народження
М. Крушельницького).
19 квітня У Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка — «Запорожець за Дунаєм», музична комедія (С. Гулак-Артемовський).
У Тернопільській обласній бібліотеці для дітей — виставка-роздум «Людина і природа: гармонія чи трагедія?» (до Дня довкілля).
20-21 квітня У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді — всеукраїнський семінар заступників директорів «Вплив децентралізації влади на розвиток бібліотек України для юнацтва, молоді».
20 квітня У Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка — «Гуцулка Ксеня», музична комедія (Я. Барнич).
У Тернопільській обласній філармонії — концерт «Христос Воскрес».
У Тернопільській обласній бібліотеці для дітей — літературний експрес «Книг незмірна глибина» (до Всесвітнього дня книги і авторського права).
22 квітня У Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка — «Як наші діди парубкували», музична комедія-жарт (В. Канівець).
23 квітня У Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка — «Язичники», сімейні сцени
(Г. Яблонська).
У Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка — «Котигорошко», казка (В. Жила).
У Тернопільському академічному обласному театрі актора і ляльки — «Веселе мишеня», казка-комедія (Ю. Чеповецький).
У Тернопільській обласній філармонії — концерт симфонічного оркестру.
25 квітня У Тернопільській обласній бібліотеці для молоді — вечір-присвята «Ціною життя: героїзм та мужність ліквідаторів ЧАЕС» (до дня Чорнобильської трагедії).
26 квітня У Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка — «Фараони», музична комедія (О. Коломієць).
У Тернопільській обласній бібліотеці для дітей — огляд книжково-ілюстративної виставки «Чорнобиль – біль душі» (до дня Чорнобильської трагедії).
У Тернопільській обласній бібліотеці для дітей — година спілкування «Батьки і діти: безконфліктне спілкування» (в рамках проекту «Бібліотека обличчям до сім’ї»).
27 квітня У Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка — «Медовий місяць на всі сто», комедія (Р. Куні).
У Тернопільській обласній філармонії — концерт Назарія  Пилатюка
(м. Львів).
29 квітня У Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка — «Мина Мазайло», комедія (М. Куліш).
30 квітня У Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка — «Наталка Полтавка», музична комедія (І. Котляревський).
У Тернопільському академічному обласному театрі актора і ляльки — «Гусеня», весела казка-гра (Н. Гернет).

 

Упродовж місяця діятимуть:

 

у Тернопільському обласному художньому музеї:

  • Мистецький проект «Військово-польовий АРТ»;
  • Великодня виставка: писанок і листівок (з фондів музею);
  • Виставка живопису Н. Волянюк та А. Ковальського;
  • Книжково-ілюстративна виставка «Валентина Цвєткова – 100»;

 

 

у Тернопільському обласному краєзначому музеї:

  • Виставка фондових матеріалів «Відгомін буремних подій 1944 року». З нових надходжень (до 43-ої річниці звільнення Тернополя від нацистських окупантів);
  • Виставка фондових матеріалів «Мистецька палітра Євгена Удіна» (до 80-річчя заслуженого художника України);
  • Великодня виставка фондових матеріалів «Христос Воскрес! Великий день надії та чудес»;

 

ПРИМІТКА: у строках проведення заходів можливі зміни.

 

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку