26 грудня 2006 року вийшов із друку бібліографічний покажчик "Література до знаменних і пам’ятних дат Тернопільщини на 2007 рік". Видання укладене працівниками відділу краєзнавчої літератури та бібліографії обласної універсальної наукової бібліотеки й побачило світ у тернопільському видавництві «Підручники і посібники».

22 грудня о 18:50 по ТТБ буде демонструватися фільм про Ланівецьку бібліотеку-філіал Борщівської ЦБС, яка є одним із переможців обласного огляду-конкурсу сільських бібліотек "Моя бібліотека".

21 грудня ОУНБ отримала за заповітом колекцію книг із приватної бібліотеки відомого тернопільського краєзнавця, мистецтвознавця, фольклориста, бібліографа, етнографа Петра Костьовича Медведика. Книги зберігатимуться окремою колекцією у відділі краєзнавчої літератури та бібліографії.

19 грудня бібліотека отримала від Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні книги видавництва "Scholastic" та 40 відеофільмів англійською мовою на загальну суму 2210$. Усі матеріали буде представлено в інформаційному центрі "Вікно в Америку", що працює при відділі літератури іноземними мовами.

13 грудня в ТОУНБ відбудеться мистецький вечір "Художник Ніл Хасевич".

12 грудня відбудеться обласна школа методиста “Сільська бібліотека: сучасний погляд на методичне забезпечення”.

30 листопада 2006 року в Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці відбудеться зустріч із письменником О.Ульяненком.

27 листопада 2006 року пройде обласний семінар директорів ЦБС на тему "Публічна бібліотека: задоволення інформаційних потреб сучасного користувача".

16 листопада 2006 року в Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася презентація монографії Любові Шиян.

6 листопада 2006 року пройде обласний семінар-практикум завідувачів відділів комплектування центральних бібліотек на тему: "Формування фондів бібліотек області: сучасний погляд на розв"язання проблеми"

10 жовтня 2006 о 15:00 у читальному залі ОУНБ відбудеться репрезентація збірки поезій голови Національної спілки письменників України, письменника Богдана Бастюка "Словини".

Директор Тернопільської ОУНБ В.І.Вітенко та керівник інформаційного ресурсного центру "Вікно в Америку", бібліотекар Т.Д.Гаврилюк брали участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції "Інформатіо – 2006: Електронні інформаційні ресурси: створення, використання, доступ", яка проходила 2-6 жовтня 2006 року в м. Алушті.

28 вересня в Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці відбудеться вечір-зустріч із Олександром Марченком, тернополянином, поетом, відомим музикантом, виконавцем власних пісень.

З травня по грудень 2006 року проводиться обласний конкурс сільських бібліотек "Моя бібліотека". .

27 вересня 2006 року у відділі літератури іноземними мовами відбулася презентація спільного проекту обласної наукової бібліотеки та громадської організації "Німецька молодь" "Заочний абонемент" за участю студентів філологічного факультету (українська та німецька мови) Тернопільського національного педуніверситету, а також студентів інституту міжнародного бізнесу ТДЕУ (німецька мова).

27 вересня 2006 року в читальному залі Тернопільської ОУНБ відбулася репрезентація творчого ужинку Марії Баліцької.

26 вересня 2006 року – День спеціаліста для працівників бібліотек різних видів "Публічна бібліотека: тенденції та перспективи розвитку"

21 вересня 2006 року завідувач відділу літератури іноземними мовами ТОУНБ Ірина Петрівна Свистун роповіла по TV-4 про спільний проект обласної наукової бібліотеки та молодіжної громадської організації "Німецька молодь", яка співпрацює з Гете-Інститутом про "Заочний абонемент", метою якого є забезпечення регіонів України сучасними актуальними інформаційними матеріалами з Німеччини та про Німеччину.

З 20 по 30 вересня в Тернопільській обласній універсальній науковій проводиться Акція пробачення всіх читачів-боржників.

З 20 по 30 вересня в Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці проводиться Декада відкритих дверей, приурочена до Всеукраїнського дня бібліотек.

8 вересня 2006 року в Тернопільській обласні універсальній науковій бібліотеці відбулася зустріч з українськими письменниками. У рамках зустрічі – презентація проекту "Інша література".

15 серпня 2006 року відбудуться "Франкові читання", присвячені 150-річчю від дня народження Івана Франк

14 червня 2006 р. у Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці, у ресурсному центрі "Вікно в Америку", відбулася презентація книги кандидата юридичних наук, доцента, завідувача кафедри теорії та історії держави і права ТДЕУ Миколи Кравчука "Правова система США".

10-18 червня директор бібліотеки В.І.Вітенко брав участь у Міжнародній конференції "Крим-2006" "Бібліотеки та інформаційні ресурси в сучасному світі науки, культури, освіти та бізнесу" (м. Судак).

13 квітня 2006 року офіційно зареєстровано Тернопільське обласне відділення Української бібліотечної асоціації.

Тернопільський художник Ярослав Омелян створив екслібрис обласної універсальної наукової бібліотеки (сторінка "Про бібліотеку").

З нагоди відзначення 70-річчя від дня народження народного художника України, нашого земляка Івана Марчука в обласній універсальній науковій бібліотеці організовано книжкову виставку "Іван Марчук – митець двох віків".

2 квітня 2006 року о 18 год. 40 хв. та 23 квітня 2006 року о 6 год. 10 хв. у ефірі Тернопільського державного радіо прозвучить програма "Духовні обереги", у якій працівники відділу літератури з мистецтва Тернопільської ОУНБ С.Й. Осуховська та Т.Е.Давиденко будуть виступати з розповіддю на тему: "Мистецтво писанки".

28 березня 2006 року – відкриття Інтернет-центру в Бучацькій ЦБ. Проект реалізовано завдяки перемозі в конкурсі Посольства США в Україні "LEAP-V".

У відділ абонементу організовано книжкову виставку до 160-ї річниці утворення Кирило-Мефодіївського братства на тему: "Кирило-Мефодіївське товариство: утвердження ідеї національного відродження України" за розділами: 1) Діячі Кирило-Мефодіївського братства; 2) Історичні уроки діяльності Кирило-Мефодіївського братства.

5 березня 2006 року о 15 год. 45 хв. у ефірі Тернопільського державного радіо прозвучала програма "Духовні обереги", у якій провідний бібліотекар відділу літератури з мистецтва Тернопільської ОУНБ Т.Е. Давиденко виступила з розповіддю на тему: "Скрипка як український народний інструмент".

2 березня 2006 року в Тернопільській музичній школі №1 відбулася друга зустріч з І.В.Квятковським, депутатом Верховної Ради України другого і третього скликань, уродженцем Вінниччини, а нині – політологом одного з дослідницьких центрів Києва. Ігор Васильович подарував ТОУНБ 20 дисків із копіями кращих творів С. Рахманінова, В.А. Моцарта, Л.Бетховена, Ф. Шуберта, П.Чайковського та ін.

Спільний проект Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки та видавництва “Джура”: 3 березня 2006 року відбудеться презентація книг Миколи Лазаровича.

У березні в бібліотеках області відбудуться літературно-музичні вечори, години поезії, літературні читання, книжкові виставки з нагоди святкування 192-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка.

Директор Тернопільської ОУНБ В.І. Вітенко взяв участь у звітно-виборчій конференції УБА "Зробимо бібліотеку символом демократії", яка відбулася 23 лютого 2006 року в м. Києві.

12 лютого 2006 року о 15 год. 45 хв. у ефірі Тернопільського державного радіо прозвучала програма "Духовні обереги", у якій завідувачка відділу літератури з мистецтва Тернопільської ОУНБ С.Й. Осуховська виступила з розповіддю на тему: "Українські народні музичні інструменти".

Бучацька ЦБ отримала перемогу в конкурсі LEAP-V.

Бібліотека отримала 67000 примірників книг українською мовою.

Завідувачка відділу читального залу ТОУНБ Т.Колевінська брала участь у "круглому столі", який проводився з нагоди продовження діяльності інформаційних стендів „Україна-НАТО” в обласних універсальних наукових бібліотеках України на наступний рік (31 січня 2006 року).

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку