Розпорядження голови Тернопільської обласної державної адміністрації С. С. Барни «Про схвалення Стратегії розвитку бібліотек Тернопільської області на період до 2025 року «Якісні зміни бібліотек для забезпечення сталого розвитку України»

 

Pозпорядження голови Тернопільської обласної державної адміністрації М. М. Цимбалюка «Про проект поповнення бібліотечних фондів на 2011—2015 роки»
Розпорядження голови Тернопільської обласної державної адміністрації М. М. Цимбалюка «Про проект поповнення бібліотечних фондів на 2011—2015 роки», яким, у зв’язку з відсутністю визначених державою соціальних стандартів та для забезпечення бібліотек області мінімумом вітчизняної та зарубіжної друкованої продукції і періодичних видань, зобов’язано управління культури обласної державної адміністрації подати проект Програми на розгляд сесії обласної ради, а районним державним адміністраціям і виконкому Тернопільської міської ради — розробити й схвалити аналогічні проекти програм та подати на розгляд сесій районних і Тернопільської міських рад.

 

Рішення Тернопільської обласної ради п’ятого скликання № 1172 від 19 травня 2011 року «Про програму поповнення бібліотечних фондів на 2011—2015 роки»
Розглянувши пропозиції обласної державної адміністрації, враховуючи висновки постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань духовності, культури, свободи слова та інформації, відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Тернопільська обласна рада затвердила «Обласну програму поповнення бібліотечних фондів на 2011-2015 роки». Контроль за виконанням рішення покладено на постійну комісію Тернопільської обласної ради з питань духовності, культури, свободи слова та інформації.

 

 

Положення про обласний конкурс на публікацію друкарським способом бібліографічного покажчика від 17 квітня 2012 року 
Конкурс має на меті сприяти розвитку бібліографічної діяльності публічних бібліотек області, що є важливою складовою роботи бібліотек.

 

Положення про обласний конкурс на розміщення матеріалів у збірнику з досвіду роботи публічних бібліотек Тернопільської області від 17 квітня 2012 року 
Конкурс має на меті стимулювання творчої ініціативи, сприяння покращенню роботи публічних бібліотек, удосконалення форм і методів діяльності, упровадження інновацій, розширення співпраці з владою, громадою, установами й організаціями, формування позитивного іміджу книгозбірень та інформування бібліотечної спільноти про розробки, які мають інноваційний характер.

 

Відповідь головного науково-експертного управління апарату Верховної Ради України про використання терміну «комунальна» у назві бібліотек
Відповідь головного науково-експертного управління апарату Верховної Ради України на лист № 135 від 14 жовтня 2011 року щодо використання положень Цивільного та Господарського кодексів України при визначенні найменувань бібліотек.

 

План заходів Тернопільського обласного відділення УБА на 2015 рік
Завантажити

План заходів Тернопільського обласного відділення УБА на 2014 рік
Завантажити

План заходів Тернопільського обласного відділення УБА на 2013 рік
Завантажити

План заходів Тернопільського обласного відділення УБА на 2012 рік
Завантажити

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку