в Бібліотечні новини, Новини 2020, Усі новини, Фото, Фото 2020

Тож творімо. Добро. Світло навколо себе. Україну у своєму осяганні.
Володимир Тимчук

12 серпня 2020 року в Тернопільській ОУНБ відбулася онлайн- зустріч у програмі ZOOM з Володимиром Тимчуком, підполковником Збройних сил України, учасником ООС, кандидатом технічних наук, викладачем  Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного, учасником заслуженої хорової капели України імені Євгена Вахняка «Боян», лауреатом премії імені Богдана Хмельницького за краще висвітлення військової тематики в творах літератури та мистецтва.

Відеозустріч відкрили бібліотекарі відділу міського абонементу Марія Гуменна та Олена Холодян. Модерували захід наші краянки – Оксана Бурега – освітянка, керівник національно-патріотичного клубу «Тризубець» Струсівської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів та Ірина Скасків –  учасник АТО, військовий кореспондент.

До заходу долучилися бібліотекарі Тернопільщини та України, прихильники творчості Володимира Тимчука.

 

Під час онлайн-зустрічі пан Володимир зачитав низку поетичних творів із своїх збірок: «Вогнити! Вижити! Перемогти!», «Зі сходом сонця», «Азовом…Зіскрижалені»,   розповів про свою перекладацьку діяльність. Приємно зазначити, що Володимир – учасник багатьох благодійних проєктів.

Під час розмови з Володимиром Тимчуком модератори відзначили  громадянську позицію автора,  тематику любові і війни,  тісно переплетені в його творчості. Його твори пронизані болем втрат під час війни на Сході України.

Крім того,  йшлося про збірку «Г.р:а-ні», в якій поезія поета пронизала музичний світ композитора. Любов Лукіна написала фортепіанні та оркестрові твори на прочитання віршів (мелодекламації), хорові твори, солоспіви та оркестрові твори.

Відеозапис зустрічі можна переглянути на ютуб-каналі Тернопільської ОУНБ та книжковій платформі «Прочитай. Книгозбірня» у соцмережі «Фейсбук».

Тернопільська ОУНБ щиро дякує Володимиру Тимчуку, Оксані Бурезі, Ірині Скасків за участь в онлайн-зустрічі на платформі ZOOM.

 

 

 

 

 

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку