в Без категорії, Бібліотечні новини, Новини 2020, Усі новини, Фото, Фото 2020

14 лютого 2020 року у відділі міського абонементу Тернопільської ОУНБ відбулося «Побачення з книжкою на бульварі Шевченка, 15» до Дня Святого Валентина та Міжнародного дня дарування книг.

В цей день у бібліотеку завітало багато гостей, як відомих митців краю так і пересічних тернополян , серед яких Олександр Вільчинський, письменник, викладач, український прозаїк, журналіст, науковець, викладач кафедри журналістики ТНПУ, який розповів про свою улюблену поезію Ігоря Римарука та Наталії Пасічник.

Петро Шпорчук,  заслужений художник України, розповів про свої враження від прочитаних книжок тернопільських авторів Петра Сороки, Богдана Мельничука, згадав про письменницьку творість своєї дружини Галини Денеги, яка є давнім другом нашої книгозбірні.

На побачення з книгою завітала Ірина Абрам’юк з двома маленькими дітьми і поділилася враженнями від книжки Генріха Сенкевича «Куди йдеш» та Володимира Лиса «Століття Якова»

Читач Орест Дмитрук із захопленням поділився емоціями від прочитання книжки Бернара Вербера «Імперія ангелів».

Цього дня окрасою дійства став виступ відоиого тернопільського поета, композитора Сергія Лазо, який завітав у книгозбірню із гітарою. Він прочитав декілька своїх поетичних творів та перекладів з грузинської поезії , котрі ввійшли в антологію «Просто неба», а також виконав низку своїх пісень(«Ні обіцянок ні пробачень» з репертуару співака Віктора Павліка, «Тих пару слів» з репертуару актриси Ольги Сумської).Зачарував всіх присутніх романс «Короткі сни» на слова відомого тернопільського поета Михайла Левицького.

Студентка філологічного факультету ім. В.Гнатюка – порадила усім  присутнім прочитати  свою улюблену книжку Джона Гріна «Провина зірок».

Давній читач нашої книгозбірні Тетяна Римар з хвилюванням розповіла про  книги, які відіграли важливу роль в її житті: збірник «Дванадцять місяців»,  Рафаель Сабатіні «Одіссея капітана Блада», Рей Бредбері  «Кульбабове вино», Петро Сорока «Симфонія Петриківського лісу».

Усі присутні та бібліотекарі нашої книгозбірні  мали змогу сфотографуватись біля імпровізованої фотозони, яку оформили молоді бібліотекарі відділу міського абонементу Тернопільської ОУНБ: Олена Холодян, Ірина Капуста, Наталя Біленька, Галина Кацан.

Присутні поділилися своїми улюбленими авторами та книжками і подарували валентинку улюбленій книжці у  «Скриньку валентинок для книжок»

Учасники заходу з цікавістю розглядали книжки наосліп із виставки в якій книгу можна було обрати тільки по цитаті з неї.

Бібліотекарі відділу міського абонементу запропонували читачам та всім присутнім ознайомитися з книжковою виставкою «Кохання чарівні сторінки» за розділами: «Твори українських класиків» та «Сучасні світові бестселери».

Щиро дякуємо читачам Тернопільської ОУНБ – Тетяні Римар, Ірині Абрам’юк, Ользі Коверко, Ользі Броновій, Петру Шпорчуку, Сергію Лазо та Олександру Вільчинському за цінні подарунки в День Святого Валентина та Міжнародний день дарування книжок, які вони подарували нашій книгозбірні.

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку