в Бібліотечні новини, Новини 2019

Головною метою всіх інновацій, які впроваджені в практику роботи Тернопільської ОУНБ, є покращення обслуговування читачів, створення комфортних умов для оперативного та якісного їх обслуговування.

З листопада 2019 р. в бібліотеці докорінно змінилося обслуговування користувачів. Відповідно до Програми розвитку Тернопільської ОУНБ на 2016—2020 роки, наказу директора «Про автоматизацію обліку користувачів та видачу документів» від 24.10.2019 р. № 23-од, запроваджена електронна форма обслуговування користувачів.

Це стало можливим завдяки упровадженню автоматизованої бібліотечної інформаційної програми «УФД/Бібліотека. Версія 3». Програмне забезпечення придбане за кошти, виділені Тернопільською обласною радою.

Вперше, серед публічних бібліотек області, в ТОУНБ застосована електронна форма обслуговування користувачів для забезпечення оперативної книговидачі, ефективної організації обліку та звітності, модернізації надання документно-інформаційних послуг.

Теперішній інновації, електронній формі обслуговування користувачів, передувала велика підготовча робота: оволодіння бібліотекарями нового технологічного процесу «Обслуговування користувачів з використанням автоматизованих технологій», штрихкодування видань, створення бази даних «Читач», заміна паперових читацьких квитків на пластикові читацькі квитки зі штрихкодом.

На даний час видача документів здійснюється у тестовому режимі, паралельно облік ведеться традиційними формами і через компʼютер.

І зараз ми вже бачимо переваги електронного обслуговування:

— оперативність, безпомилковість, чіткість;

— контроль над вчасним  поверненням книжок, які беруть додому в тимчасове користування;

— можна відстежити, у якого читача є потрібна книжка.

В електронному формулярі читача закладені всі необхідні дані для оперативної роботи.

Електронний формуляр читача має перевагу над паперовим. Якщо вчасно не повернуте видання, то система автоматично виділяє заборговані видання червоним кольором. Це допомагає оперативно працювати з читацькою заборгованістю.

Автоматизоване обслуговування користувачів здійснюється в обслуговуючих відділах бібліотеки, які безпосередньо працюють з користувачами. У кожному відділі при видачі книжок сканується штрих-код. У відділі міського абонементу видається квитанція, у якій зазначена кількість виданих книжок, дата видачі та їх повернення. Крім того, із квитанції  можна дізнатися скільки грошей заощадите для бюджету сім’ї, взявши потрібні книжки у  книгозбірні.

Запрошуємо всіх тернополян та гостей міста скористатися цією інноваційною послугою та збагатитися новинками з нашої книгозбірні.

 

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку