в Бібліотечні новини, Новини 2019, Усі новини, Фото, Фото 2019

9 жовтня 2019 року  в приміщенні Тернопільської ОУНБ відбулася презентація історичного роману «Воля Ізабелли», яка побачила світ у  харківському видавництві «Фоліо»   Анни Гороженко, молодої авторки, журналістки-міжнародниці каналу СТБ з міста Києва.

Події роману розгортаються у ХVІІІ столітті. Головна героїня – Ізабелла Любарська, відома історична особа свого часу, проте призабута. Своїм дебютним романом авторка розпочинає серію книг про відомих українських жінок та їх роль в історії держави.

На зустріч завітали чоловік  письменниці Олексій та її п’ятирічна донька Ярослава , а також працівники бібліотек, науковці та читачі бібліотеки .

Присутні були приємно здивовані зацікавленістю Анни Гороженко до історичних пам’яток України, а також із задоволенням переглянули відео ролики про Чортківський, Збаразький та замок у селі Рай  що на Бережанщині, де відбуваються події роману.

Анна Гороженко подарувала  читачам книгозбірні три примірники презентованого роману та свої дитячі книжки, а також передала в дарунок книжки від письменниці, тележурналістки, Анни Павлик із дарчими написами.

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку