в Бібліотечні новини, Новини 2019, Усі новини, Фото, Фото 2019

8 жовтня у відділі читального залу Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки відбулася зустріч до Дня захисника України «Шляхом мужності і слави». Студенти Тернопільського вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі спілкувалися з воїном ООС — тернополянином Олександром Захарченком.

Наш гість пішов захищати суверенітет України у 2014 році. Учасник бойових дій розповів як потрапив у зону АТО після навчання контрактників, чому Олександр не фотографувався на фронті, про чоловічу дружбу, про те, як спілкувався під час бойових дій зі своїми рідними, про демобілізацію і нелегке повернення до звичного життя в рідному місті. Студенти дізналися що таке посттравматичний синдром і як його можна подолати. Чого треба уникати коли спілкуєшся з людиною яка щойно повернулася з фронту.

Студентів цікавило чим відрізняються контрактники від призовників і від добровольців, чи знадобилися на війні знання з його спеціальності і те, чого вчили у навчальних центрах, чи доводилося застосовувати зброю, чим харчувалися наші воїни.

Також студенти довідалися які книжки про війну вони можуть прочитати в Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці.

На завершення зустрічі Олександр розповів про мандрівки разом з дружиною і двома доньками рідним краєм, водоспади, сплави, гірські маршрути і сходження у Карпатах, а також як заснував Клуб мандрівників «Слід».

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку