в Бібліотечні новини, Новини 2019, Усі новини, Фото, Фото 2019

8 вересня 2019 року бібліотекарі відділу міського абонементу Тернопільської ОУНБ започаткували цикл заходів «Недільні зустрічі з мистцями». Першою була зустріч з відомою тернопільською поеткою, письменницею Ольгою Атаманчук, авторкою збірок поезій для дорослих та дітей — «Вплету любові стрічку у мереживо життя» (2014), «Нізвідки чекаю дива» (2015), «Як весна» (2016). Пані Ольга сама ілюструє свої книжки.

Її твори друкувались в альманасі «Подільська толока», часописах: «Літературний Тернопіль», «Пізнайко», «Колобочок», «Джміль», «Чорнобильська хвиля», у колективних збірках «Матері», «Подяка Богу», у газеті «Голос Лановеччини» та ін.

У нашій бібліотеці є весь творчий доробок поетеси, а також нова книжка «Просвітки. Радощі. Одкровення», упорядником та художнім оформлювачем якої є Ольга Атаманчук. Літературний редактор книжки — Богдан Мельничук — відомий тернопільський письменник, журналіст, краєзнавець.

На зустріч з Ольгою Атаманчук завітали її шанувальники, друзі, а саме: науковець ТНЕУ Олена Конопліцька зі своїми дітьми, маркетолог Ольга Берестецька із своїм сином, журналістка Валентина Семеняк, редактор ТОУНБ Оксана Раскіна та бібліотекарі.

Представила письменницю завідувачка відділу міського абонементу Тетяна Ковалькова. Про творчість Ольги Атаманчук розповіли молоді бібліотекарі Олена Холодян та Ірина Капуста.

На літературних забавлянках було все: лірика для дорослих, загадки, віршики для дітей, багато спілкування та хорошого настрою.

Час промайнув непомітно! «Літературні забавлянки з дітьми та дорослими» пройшли в теплій, дружній, позитивній атмосфері.

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку