в Бібліотечні новини, Новини 2019, Усі новини, Фото, Фото 2019

Саме під таким гаслом проходив Ярмарок  бібліотечних ідей Тернопільського обласного відділення Української бібліотечної асоціації за ініціативи Тернопільської молодіжної секції.

Бібліотекарі відділу міського абонементу Ірина Капуста та Олена  Холодян взяли участь у даному Ярмарку із презентацією книжкової платформи в соціальній мережі Fecebook  «Прочитай.Книгозбірня». Висвітлили та розповіли про основну роботу даної платформи   – це популяризація книжкового фонду книгозбірні (це і новинки галузевої та художньої літератури, так і знакові книги, які користуються популярністю у користувачів), а також призабуті читачами автори та їх твори; популяризація  творчого доробку місцевих авторів, а також дитячої української  та зарубіжної літератури.

Ярмарок проходив у форматі «Печа – куча» – це представлення коротких доповідей, спеціально обмежених за формою і тривалістю. Літературна печа-куча проходить у традиційному форматі: учасники готують доповіді, доповнюючи їх яскравими презентаціями із 20 слайдів. Час для показу і представлення одного слайду 20 секунд.

Було дуже цікаво та пізнавально, бібліотекарі обмінювалися досвідом та спілкувалися.

Дякуємо  молодіжній секції УБА за можливість проведення таких зустрічей та сподіваємося, що вони будуть проходити систематично, а також дякуємо Василю Вітенку – директору Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки та його заступникам – Галині Польовій та Орисі Гончарук за підтримку.

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку