в Бібліотечні новини, Новини 2019, Усі новини, Фото, Фото 2019

Цьогоріч вся українська спільнота відзначає 28-му річницю Незалежності України. Наша молода країна багато досягла за ці роки становлення і досягла б ще більше, якби не воєнні дії на Сході нашої держави, розгул корупції та чиновницького свавілля.

У відділі міського абонементу Тернопільської ОУНБ з 14-29 серпня 2019 року функціонуватиме книжкова виставка «Омріяна віками Незалежність» за розділами: «Витоки» та «Знакові письменники Незалежності».

На виставці представлено документальну, науково-популярну та художню літературу починаючи з 1991 року та по сьогоднішній день. Зокрема, це книги про діяльність лідерів нації: В’ячеслава Чорновіла, Леоніда Кравчука, Леоніда Кучми, Віктора Ющенка, Юлії Тимошенко, тощо.

За роки становлення Незалежності, Україна пережила дві революції: Помаранчеву  революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013-2014 року. Кривавий режим Віктора Януковича спричинив анексію Криму та російську агресію на Сході України, яка триває й досі.

Ці події знайшли широке відображення в художній літературі. За п’ять  років протистояння на Сході України виник цілий пласт воєнно- патріотичної літератури, а саме: поезія Юрія Андруховича, Олександра Ірванця, Сергія Жадана, Ліни Костенко, Костя Москальця, Андрія Кузьменка; прозові твори Марії Матіос, Андрія Кокотюхи, Оксани Забужко, Євгена Положія, Андрія Куркова та багатьох інших.

Отож, запрошуємо всіх бажаючих відвідати нашу книгозбірню та ознайомитися із цими та іншими виданнями даної тематики.

        З днем Незалежності!

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку