в Бібліотечні новини, Новини 2019, Новини Центру європейської інформації, Усі новини, Фото, Фото 2019, Центр Європейської інформації

Упродовж червня запрошуємо на кіноперегляди в рамках кіноклубного фестивалю «Тиждень австрійського кіно», який збирає найяскравіші й резонансні картини останніх років з Австрії. У цьому році до програми ввійшли три повнометражних фільми, а також традиційна добірка короткометражок від фестивалю мультимедійних мистецтв ARS ELECTRONICA.

Події історичної драми «Анджело» розгортаються у Відні початку  XVIII століття, розповідає про африканського хлопчика-раба. Стрічка  була відзначена національною премією Austrian Film Award за найкращі костюми, грим та роботу художника-постановника.

Стрічка «Земля» – нова робота лауреата Європейської кіноакадемії, титулованого австрійського документаліста Ніколауса Ґейрхальтера, що була вперше представлена публіці в програмі «Форум» Берлінського кінофестивалю, де удостоїлася премії екуменічного (християнського) журі.

Комедія «Машина любові» Андреаса Шміда й традиційна добірка найкращих медіаробіт міжнародного фестивалю мультимедійних мистецтв ARS ELECTRONICA.

 

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку