в Бібліотечні новини, Новини 2019, Усі новини, Фото, Фото 2019

30 травня 2019 року, напередодні літніх канікул, до Тернопільської ОУНБ завітали маленькі читачі — учні 1-А класу ЗОШ № 3 з учителькою Мирославою Михайлівною.

На початку екскурсії завідувачка відділу міського абонементу Тетяна Ковалькова коротко ознайомила школярів з роботою книгозбірні, а також з локацією «Книжковий дивосвіт дитинства», який містить чимало видань для дітей різного віку.

Молоді бібліотекарі Наталія Біленька та Галина Кацан ознайомили дітей з розмаїттям книжкового фонду відділу абонементу, який останнім часом суттєво поповнився новими дитячими книжками українських видавництв, а також україномовною літературою зарубіжних письменників. Маленькі відвідувачі із захопленням гортали сторінки різноманітних видань (енциклопедій, атласів про тварин, збірників казок, оповідань, довідників про видатних людей, а також книжки шрифтом Брайля).

Цікавим доповненням екскурсії була захоплива вікторина «Відгадай загадку»: діти із задоволенням відгадували загадки, усі присутні отримали солодкі подарунки та листівки на згадку про бібліотеку.

Крім цього, школярі відвідали відділ зберігання основного фонду. Їх здивувала велика кількість книжок і те, як бібліотекарі їх дістають із верхніх полиць височезних стелажів.

Весело та радісно було цього дня в бібліотеці. Дітям дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія, про що свідчили їх слова вдячності. Багато школярів виявили бажання стати читачами нашої книгозбірні.

На завершення бібліотекарі побажали учням залишатися такими ж розумними, творчими і допитливими. Сподіваємося, що незабаром у нас з’являться нові читачі.

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку