в Бібліотечні новини, Новини 2019, Усі новини, Фото, Фото 2019

3—5 травня 2019 року бібліотекарі Тернопільської ОУНБ — Віра Чупрова, Наталія Білянська, Тетяна Ковалькова, Людмила Герман, Юлія Вайнер та Тетяна Музика побували на різних локаціях 7-го Мистецького фестивалю «Ї», де відбувалися цікаві, неповторні та незабутні заходи з мистцями.

Цікавою була зустріч з письменником, науковцем, художником, краянином Анатолієм Дністровим, який презентував свої картини «Бездомні краєвиди» та новий роман «Б-52». Ірина
Мороз, уродженка Тернопільщини, яка проживає у м. Вроцлаві, поетеса, журналістка, музикант під музичний супровід читала свої чудові, ліричні вірші. Леся Коковська-Романчук, Золотий письменник України, презентувала свій творчий доробок.

Бібліотекарі відвідали захід «Ключ в кишені: великі письменники із малих міст» за участю Мар’яни Максим’як — керівника Літературного центру імені Агнона — організації, що діє у місті Бучачі, молодого письменника з Ужгорода Андрія Любки та Романа Малиновського — головного редактора видавництва «Вавилонська бібліотека», куратора літературних проектів, який проживає в Івано-Франківську.

Цікаво презентували книжку «Ворохтаріум» Юрій Андрухович —поет, прозаїк, перекладач, есеїст та Олександр Бойченко — літературний критик, колумніст, есеїст, перекладач.

Сергій Жадан безмежно вразив нас своєю патріотичною та ліричною поезією.

Надзвичайно пізнавальною і корисною була зустріч з Валерієм Буткевичем — перекладачем, літературознавцем, доктором філософії, співробітником Варшавського музею літератури, який презентував свій переклад збірки одного з найвидатніших польських поетів 20 століття Збіґнєва Герберта «Pan Cogito».

Багато людей зібрала зустріч з Олександром Бойченком в «Бункермузі», який вперше приїхав у Тернопіль і на яку багато хто очікував. Автор презентував свою нову книгу «Країна за Збручем». Дотепні, змістовні, з тонким гумором тексти О. Бойченка настільки сподобались публіці, що книги були розкуплені не тільки на фестивалі, але й в найближчих міських книгарнях.

Усі книжки, які були представлені на Мистецькому фестивалі «Ї», найближчим часом охочі зможуть взяти в Тернопільській ОУНБ.

Пропонуємо аудіозапис презентації книжки Анатолія Дністрового «Б-52» та відео й аудіофрагменти прочитання своїх віршів Сергієм Жаданом.


Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку