в Бібліотечні новини, Новини 2019, Усі новини, Фото, Фото 2019

23 квітня 2019 року Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека провела щорічну акцію «Книжки у пошуках читача», приурочену до Всесвітнього дня книги та авторського права.

Цьогоріч акція проходила під гаслом «Бібліотека та цілі сталого розвитку: проекція на майбутнє». Наша книгозбірня таким чином ще раз нагадала громаді міста, які глобальні виклики стоять перед людством та перед Україною, яка є членом Організації Об’єднаних Націй з 1945 року.

Працівники відділу міського абонементу ТОУНБ, обравши одну з цілей ООН «Мир та справедливість», організували книжкову виставку
«Письменники — посланці миру та посли доброї волі ООН».

Особливо почесним є те, що троє українських письменників — Мар’яна Савка, Лариса Денисенко та Любко Дереш були удостоєні високого звання «Посланець миру ООН». Також послом доброї волі ООН є всесвітньовідомий бразильський письменник Пауло Коельйо. Ці особистості присвячують свою діяльність тому, щоб привернути увагу громадськості до найгостріших проблем сучасного світу та обстоюють цінності та ідеали ООН у своїх країнах, а саме: забезпечення сталого розвитку, охорона навколишнього середовища, захист прав людини, подолання бідності, миротворча діяльність.

Гості акції, читачі книгозбірні мали нагоду переглянути добірку творів вищезазначених письменників із фонду ТОУНБ, побачити світлини й ознайомитися з короткими відомостями про їх життєвий та творчий шлях.

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку