в Бібліотечні новини, Новини 2019, Усі новини, Фото, Фото 2019

23 квітня 2019 року в Тернопільській ОУНБ, у  рамках чергового засідання Клубу шанувальників книги (керівник — Леся Коковська-Романчук, Золотий письменник України) відбулися літературні посиденьки «Наче немає війни…» з Дзвінкою Торохтушко (Любов’ю Бурак) — відомою тернопільською письменницею, журналісткою, перекладачем і блогером. Захід було приурочено до Всесвітнього дня книги та авторського права.

Пані Люба — авторка низки новел та оповідань, а також поезій та дитячих творів. Перекладає з слов’янських мов: польської, чеської, словацької, хорватської. А ще вона відома як авторка слів багатьох пісень, зокрема, на зустрічі прозвучала відома пісня «Молитва» у виконанні музичного гурту «TaRuta», присвячена захисникам Донецького аеропорту.

Письменниця зачитала декілька своїх поезій та уривків із прозових творів. Цікавою була її розповідь про початок свого літературного шляху, формування світогляду та активної життєвої позиції.

Багато теплих слів про Дзвінку Торохтушко сказала Леся Коковська-Романчук. Вона також прочитала низку віршів молодої письменниці.

На літературні посиденьки завітало чимало відомих краян. Зокрема: Тетяна Дігай — поетеса, літературний критик, Ірина Дворницька — редактор тернопільського видавництва «Підручники та посібники», Оксана Дученчук та Олександр Курило — художники-оформлювачі з цього ж видавництва.

Відвідали захід також воїни 44-ї окремої артилерійської бригади м. Тернополя на чолі з майором Євгеном Тимчуком. У рамках благодійної акції «Бібліотека українського воїна» ТОУНБ передала для військовослужбовців 100 книжок, зібраних тернополянами. Відома тернопільська письменниця Ніна Фіалко передала для бібліотеки артилерійської бригади дві своїх книжки. У подарунок від книгозбірні воїни отримали  також солодощі.

Фонд книгозбірні цього дня поповнився двома новими творами Дзвінки Торохтушко — романом «Масік» та збіркою новел «Питровна».

Ведучою заходу була Оксана Гавенко — головний бібліотекар відділу міського абонементу ТОУНБ.

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку