в Бібліотечні новини, Новини 2019, Усі новини, Фото, Фото 2019

7 лютого 2019 року в Тернопільській ОУНБ вже втретє відбулися історичні читання на тему «День Соборності: погляд у минуле та сучасність», присвячені 100-річчю від дня проголошення Акта Злуки 22 січня 1919 року — об’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в єдину соборну Українську державу.

Святослав Липовецький — відомий історик, дослідник українського національно-визвольного руху, громадський діяч, член Світової управи Спілки української молоді виступив з темою «Визрівання Соборності», яка супроводжувалася цікавою та змістовною презентацією.

Також пан Святослав репрезентував свої нові книжки історичної тематики «Меч «Щербець» та «Українські ворота», «Бандерівці: 200 історій з ХХ століття».

Увазі присутніх було запропоновано книжкову виставку «Акт Злуки — основа єдності України», до якої увійшли нові видання героїко-патріотичної тематики з фонду ТОУНБ.

Наприкінці зустрічі Тетяна Ковалькова — завідувачка відділу міського абонементу — подякувала автору за зустріч і побажала йому подальших успіхів.

Галина Польова — заступник директора з наукової роботи та інформатизації ТОУНБ — відзначила значущість та актуальність тематики виступу історика для молоді.

Святослав Липовецький залишив свій автограф для читачів книгозбірні.

На історичних читаннях були присутні учні Тернопільського навчально-виховного комплексу «Школа-ліцей № 6 ім. Н. Яремчука» з учителем української мови та літератури Ніною Михайлишин, читачі книгозбірні.

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку