в Бібліотечні новини, Вікно в Америку, Вікно в Америку 2018, Новини 2018, Усі новини, Фото, Фото 2018

Завжди приємно отримувати привітання, а особливо несподівані, напередодні Нового року.

Цього разу вітання надійшли від імені Посольства США у Києві. Нам дуже пощастило співпрацювати з такими чудовими партнерами. Аташе з питань культури Шон О’Хара передав найкращі привітання з Новим 2019 роком працівникам бібліотеки та її відвідувачам.

Центр «Вікно в Америку», який функціонує у нашій бібліотеці вже 13-й рік та підтримується Посольством США, є важливим осередком американської культури на Тернопільщині, місія якого полягає у сприянні взаєморозуміння між Сполученими Штатами Америки та України.

«Центр «Вікно в Америку» у Вашій бібліотеці робить чудову роботу, будуючи мости взаємної поваги та взаєморозуміння між людьми України та США, … допомагає нам налагодити діалог з мешканцями Вашої області та передати наше послання українським людям — послання дружби, співпраці та підтримки», — наголошує Шон О’Хара.

Він сподівається, що у 2019 році ми продовжимо спільну роботу, спрямовану на підтримку українських реформ, а також у сфері взаєморозуміння між Україною та Сполученими Штатами через тривалі економічні, наукові, освітні та культурні зв’язки.

Ми також надіємося, що і надалі наша співпраця буде так само взаємовигідною. Нехай цей рік для всіх стане роком миру, процвітання та щастя!

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку