в Бібліотечні новини, Новини 2018, Усі новини, Фото, Фото 2018

15 грудня 2018 року в Тернополі, у готельно-ресторанному комплексі «Avalon Palace», відбулася презентація збірки поезій «Бог. Майдан. Війна» Павла Кучера.

Павло Кучер — український поет, філософ, співкоординатор Ініціативної групи постраждалих/поранених на Майдані. Народився у Львові, мешкає в Києві. Брав активну участь у Революції Гідності (14 Сотня самооборони Майдану). Був поранений у Києві на розі Кріпосного провулку та Інститутської 18 лютого 2014 року. Цей день уважає другим днем народження.

Співавтор книги «Наш Майдан: Київ — San Francisco», написаної безпосередньо під час Революції Гідності з Оленою Біляк.

До збірки «Бог. Майдан. Війна» увійшли поезії, написані під час та після Майдану. Вони тематично групуються в чотирьох розділах. Перший розділ «Майдан» містить поезії, які народилися під час Майдану та після нього як осмислення. Другий — «Війна» — присвячено українсько-російській війні, що розпочалася з окупації Криму в лютому 2014 року. Третій розділ «Бог. Сума» — філософське осмислення споконвічних проблем людини та не тільки їх. Четвертий розділ «Інше» — поезії на різні теми, що створюють смислове доповнення до трьох попередніх розділів. Усього в збірці — 38 віршів.

У презентації взяли участь працівники Тернопільської ОУНБ. Автор подарував у фонд книгозбірні дві книги з автографом.

 

Подаровані видання змістовно та якісно доповнять фонд книгозбірні й будуть цікавими для всіх, хто береже пам’ять про трагічні події на Майдані.

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку