в Про нас пишуть, Про нас пишуть 2018

Рюміна, Л. СНІД: це стосується кожного [Текст] / Л. Рюміна // Вільне життя плюс. — 2018. — 14 груд. — С. 1. — (Що у вас?).

 

ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ УНІВЕРСАЛЬНІЙ НАУКОВІЙ БІБЛІОТЕЦІ ДЛЯ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ПРОВЕЛИ КРУГЛИЙ СТІЛ «СНІД: ЦЕ СТОСУЄТЬСЯ КОЖНОГО».

Учасниками заходу були Світлана Шимчук, начальник відділу Тернопільського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, і Лілія Семанишин, соціальний працівник спеціалізованого амбулаторно-поліклінічного відділення профілактики і лікування ВІЛ-інфекцій та СНІДу.

Світлана Шимчук у своєму виступі окреслила глобальність ситуації щодо захворювання на ВІЛ/СНІД, розповіла студентам про основні методи профілактики і наголосила на надзвичайній важливості формування у молоді навичок безпечної поведінки з ВІЛ-інфікованими та хворими на СНІД. Також пані Світлана розповіла, коли можливо та коли неможливо заразитися ВІЛ/СНІДом, і надала інформацію про методи діагностики ВІЛ/СНІДу.

Лілія Семанишин оприлюднила статистичну інформацію щодо ситуації з ВІЛ-інфікованими і хворими на СНІД у Тернополі та області, розкрила принципи сучасних методів ретровірусної терапії і особливості проведення інформаційно-освітніх кампаній із запобігання поширенню ВІЛ-інфекцій і СНІДу в молодіжному середовищі.

Гостям заходу запропонували переглянути виставку книжок «СНІД: знати, щоб жити», де було представлено видання із фондів нашої книгозбірні.

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку