в Бібліотечні новини, Новини 2018, Усі новини, Фото, Фото 2018

12 грудня 2018 року у відділі читального залу Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки у межах Всеукраїнського тижня права, що проводиться щороку у першій декаді грудня, відбулася година права «Права і закони в твоєму житті».

Учасниками заходу були Володимир Карий — комунікатор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області, Сергій Дубчак — начальник відділу якості надання правової допомоги та підвищення кваліфікації надавачів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Олександр Степаненко — голова ГО «Гельсінська ініціатива-ХХІ».

Володимир Карий у своєму виступі розповів про довідково-інформаційну платформу правових консультацій «WikiLegalAid», куди фахівці системи безоплатної правової допомоги вносять інформації правового характеру з різних тем.

Сергій Дубчак інформував про основні завдання центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та окреслив за яких умов Регіональний центр безоплатно надає допомогу в кримінальних справах.

Олександр Степаненко виступив з презентаціями «Люди народжуються вільними і рівними у своїй гідності і правах: до 70-річчя проголошення Загальної декларації прав людини», а також «Михайло Галущинський: командант легіону УСС, видатний правозахисник, громадський та політичний діяч, педагог».

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку