в Бібліотечні новини, Новини 2018, Усі новини, Фото, Фото 2018

Новий рік — це довгоочікувана подія для дітей та дорослих. Але крім самого свята, нас чекає і ряд приготувань, в тому числі новорічне оформлення і новорічні прикраси. Погодьтеся, саме новорічне оформлення дозволяє повністю відчути наближення свята і відчути ту атмосферу, яку приносить нам Різдво і Новий рік. Декорування, оформлення до Нового року — це особливий процес, до якого необхідно готуватися заздалегідь.

11 грудня 2018 року у відділі літератури з мистецтва Тернопільської ОУНБ відбувся майстер-клас «Чарівне мереживо Новорічних свят», в якому взяли участь викладачі та студенти Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу, учні восьмого класу ЗОШ № 5 міста Тернополя.

Сьогодні не важко купити ялинкову іграшку на будь-який смак і стиль. Але коли хочеться прикрасити ялинку оригінальними і сучасними еко-іграшками, то саме час задуматися, як зробити новорічні прикраси своїми руками. Виявляється, це не так уже й складно!

Студенти  кооперативного торговельно-економічного коледжу провели майстер-клас з виготовлення новорічних 3D сніжинок. Наші учасники жваво вирізали ножицями. Чарівні паперові сніжинки з’явилися у кожного з них. Таке нехитре заняття викликало захоплення і трохи наближало до новорічної казки з довгоочікуваними подарунками, теплими привітаннями і виконання заповітних бажань.

Всі насолоджувалися творчим процесом і наближенням свята!

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку